1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy posiadanie konsoli z RGH jest nielegalne?

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez dragus1208, Kwiecień 9, 2014.

1. dragus1208

dragus1208 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chojnice
    Pytanie teoretyczne. Posiadam konsolę z RGH i dyskiem 250gb. Mam na płytach oryginalne gry. Zainstalowałem je wszystkie na dysku, teraz płyty leżą na półce a ja gram nie wkładając ich do napędu. Czy podczas przykładowej kontroli policji mogą mi coś za takie coś zrobić?? Pytam bo bardzo zdziwiło wydarzenie sprzed kilku dni. Znam faceta który ma legalnie zarejestrowaną działalność, ma kilka oryginalnych konsol i same oryginalne gry na których można pograć, dodatkowo naprawia konsole i sprzedaje akcesoria do konsol oraz chipy do RGH. Policja zrobiła mu nalot i oskarżyli go właśnie za sprzedaż tych chipów. Więc jak to w końcu jest, na forum ogłasza się publicznie dużo firm które jawnie oferują przeróbkę konsol i nie słychać żeby ktoś miał do nich jakieś problemy, więc dlaczego "przysrali" się do niewinnego gościa??

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Za chipy bardzo możliwe, ale jak już to do PS bo Sony ściga za coś takiego z urzędu.

Poza tym w domu możesz mieć konsole z RGH na własny użytek.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

4. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    temat rzeka.
    Za sprzedaż chipów do rgh nie bardzo ktoś by do niego zapukał. Nie zaprogramowane chipy (czyli praktycznie 100% sprzedawanych do xboxa) są zwyczajną elektroniką którą można wykorzystać nawet i do sterowania ekspesu do kawy.. Jednak jeżeli microsoft złoży doniesienie z powódzctwa cywilnego to policja musi to sprawdzić, a dla nich chip to chip, służy do przeróbki i zawsze kończy się aktem oskarżenia, później się tłumacz..

@Dexter, zobacz na paragraf 2. Inna sprawa to egzekwowanie tego..

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    I tu jest pies pogrzebany..

Szarego Kowalskiego nie złapią bo nie rozprowadza niczego, nie zarabia na tym. On po prostu sam dla siebie korzysta z dobrodziejstwa techniki. Natomiast jak już policja ma na kogoś cynk to już inna sprawa. Wtedy do byle pierdółki się przyczepią - jak już nie znajdą żadnej konkretnej przyczyny.
    Zresztą "nasza policja" to o kant dopy można ich otrzeć. Potrafią tylko stać w krzakach i łapać kogoś na suszarki. A jak coś się dzieje to oczywiście ani widu ani słychu od policji dopiero po XX minutach łaskawie się zjawiają.

Więc jak jesteś szarym obywatelem naszego "mrocznego" państwa, nie wychylasz się (nikomu nic nie nagrywasz itp itd) to raczej powinieneś mieć spokój..

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    w sumie pytanie dobre bo też mnie zastanawia czemu serwisanci z forum robią RGH i mówią o tym oficjalnie nie bojąc się nalotu, przecież oni to robią dla własnej korzyści majątkowej..... ?
    pewnie większy paragraf by dostali za gierki na dysk jakby wrzucali

7. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Bo nie jest to ścigane z urzędu tylko z powództwa cywilnego. A ms widocznie nie interweniuje (choć był czas akcji "nie przerabiam nie kradnę" i wtedy sprawa miała się trochę inaczej).

Wczytywanie...

Poleć forum