1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy potrzebna dalsza przeróbka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bzychol, Grudzień 21, 2010.

1. bzychol

bzychol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam przerabiałem konsole bodajże w kwietniu wersja mojego interfejsu to 2.0.8955.0 [nie gram w ogóle po necie] mam napęd benq. Do tej pory wszystkie płytki przepuszczałem tylko przez abgx 360 v 1.2 zainstalowany miałem w tym abgx 3 i 4 wave. Wszystkie gry bez problemu działały. Teraz pobrałem najnowszego abgx 1.5 i wszystkie rodzaje wave. Czy to wystarczy ,żebym pograł w Asassina i nowego NFS-a czy muszę jeszcze jakimś programem spatchować obraz płyty [jeżeli tak to jakim?] Będę wdzięczny za szybką odpowiedź ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    musisz aktualizowac flash an LT+

4. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A najlepiej na LT+1.1 ;P

5. bzychol

bzychol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy nowe gry org jakie będę kupował co będą miały AP 2.5 to będą chodziły typu hipotetycznie : Fifa 2012 Nba 2k12 itp ?

6. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Będą

Wczytywanie...

Poleć forum