1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy powstanie kiedys czarny pilot do xboxa s360 slim??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez The360Andre, Czerwiec 30, 2011.

1. The360Andre

The360Andre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wie ktos moze czy taki powstanie ??
    Pzdr.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mmmeksyk

mmmeksyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    raczej nie, jeśli dorwiesz to będzie nieoryginalny, do xboxa wyszły czarne do 360 białe.

4. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    sciagasz obudowe , kupujesz spray matowy i nim cisniesz jak tak Cie razi bialy kolor , lub za bardzo sie brudzi. .

5. mmmeksyk

mmmeksyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    haha i wszystko pod kolor wtedy, popieram fobis! konsole tez sie da tak przemalowac, po co elite kupowac! i pada z bialego na czarny da sie zrobic, wszystko na patencie!

6. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    haha ... ale sluchaj... pilot ma przyciski o ile mi wiadomo. obudowa tam malo co rzuca sie w oczy. a od spodu na obudowe i tak sie nie przygladasz. ale to taka rade wiadome ze z seri "do du*y" ale jak juz ma umrzec od tego bialego koloru to niech tryśnie tego pilota i po problemie XDDD

7. Matess1999

Matess1999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Leszno
    sam pomalowałem sobie pilota bo miałem białego i nie pasował do elite.A jak pomalowałem = marzenie -mieć czarnego pilota xbox 360 :D

Wczytywanie...

Poleć forum