1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy pożyczylibyście swoją konsolę lub akcesoria do niej?! Podyskutujcie z nami

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez abdulo, Marzec 23, 2012.

1. abdulo

abdulo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Witam Was wszystkich
    <świeżak Arek>

Słuchajcie stworzyliśmy niedawno projekt serwisu, którego ideą jest pożyczanie swoich rzeczy osobom z okolicy na określony czas i za określoną stawkę. Chciałbym poznać Waszą opinię na temat Waszych konsol, akcesorii lub innych rzeczy. Jest w sumie 21 kategorii i praktycznie wystawiać można wszystko oprócz gier, oprogramowania, filmów i muzyki ( prawa autorskie)

Liczę, że moderatorzy mnie nie usuną ( o co bardzo proszę - to ważne dla naszego projektu ) :)

Pytanie brzmi:
    Czy pożyczylibyście swoje maszyny, pady i inne rzeczy innym osobom za pieniądze?! Lub gdybyście potrzebowali np: pada na weekend bo kumpel wpada lub przetestować coś przed zakupem - pożyczylibyście to od innych.

Będę Wam wdzięczny za fajną dyskusję, która nam wiele pomoże :))))

Serwis dostępny jest tutaj

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rainbowek

Rainbowek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Idea świetna, ale muszę mieć gwarancję, że gdyby ktoś mnie oszukał - wasz serwis poparł by mnie na policji/w sądzie.

4. abdulo

abdulo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu :) Każda próba oszustwa jest natychmiastowo zgłaszana na policję.
    Aktualnie jest tak: każdy ma możliwość ustalenia kaucji za swój przedmiot, kary za opóźnienie w oddaniu, wyboru czy pożyczamy zweryfikowanym userom ( potwierdzenie danych za pomocą przelewu bankowego ) czy wszystkim. Dodajemy do każdej transakcji drukowaną umowę wynajmu. Ponadto mamy już pare fajnych wskazówek jak dalej zwiekszać bezpieczeństwo - chociaż i tak pewnie zdarzy się 1% który będzie szukał okazji do oszustwa - polak potrafi.

5. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Świetna sprawa, życzę powodzenia :) Nie wiem czy pożyczyłbym coś komuś, ale sam pewnie chętnie bym skorzystał od czasu do czasu.

6. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    takie praktyki są w niemczech np:) wpłaca się zaliczke i za ile tak euro można pograć sobie przez ileś czasu konsolke wypożyczyć lub gre:). ale nikt tam tego za kase nie daje swojego sprzętu ,za zaliczke wartości sprzętu to będzie miało sens nikt nie da sprzętu o tak za grosze bo nikt nie chce dostać uszkodzonego szczególnie jak mają modyfikacje lt/rgh .konsoli i dziewczyny się nie pożycza za kase nawet:)

7. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    E jakby gierki były tanie to czemu nie, a że gry przechodze w 2-3 dni to by mi się opłacało wypożyczać :)

8. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja widziałem takie gry z tego typu po miechu porysana i nie chodziła jak trzeba ludzie nie dbają wraca w stanie tragicznym...

9. lykanin

lykanin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Samorządki
    Pomysł jak najbardziej fajny. Ale ja osobiście nie pożyczył bym mojej konsoli obcej osobie. Nie mam pewności czy przez ten czas będzie szanował sprzęt czy nie przyjdzie mu do głowy jakiś głupi pomysł. A jak wiadomo różni ludzie się trafiają...

10. S3bastian

S3bastian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Naprawdę dobry pomysł ;-) Ale ja swojego sprzętu i tak bym nie pożyczył

11. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    co do gier napewno głównie:) zagranica są popularne takie formy w polsce szybko upadają i są przykrywką do sprzedaży piratów

12. abdulo

abdulo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    my mamy kaucję, którą ty ustalasz w momencie wystawiania przedmiotu. Czyli ustalasz stawkę za dzień, weekend lub tydzień a do tego dorzucasz kwotę kaucji! Fajnym przykładem jest pierwsza transakcja w naszym serwisie : box i belki dachowe były pożyczone na tydzień - kaucja za oba wynosiła 1000 - transakcja przebiegła wzorowo - sprzęty wróciły do właściciela w takim samym stanie a on zarobił 137 w tydzien :)

13. mitsurugi6

mitsurugi6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pomysł bardzo fajny, ale tak jak koledzy raczej nie pożyczyłbym mojej konsolki nikomu.

14. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Jak komus cos lezy i sie kurzy a moze zarabiac to czemu nie:)

15. abdulo

abdulo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    żony, samochodu i konsoli nie pożyczaj ;-)))) oj Wy! ;-)) ale tak jak wspomniał wcześniej TigraTeam jak ma coś leżeć i się kurzyć to czemu by nie miało np. zarobić na siebie! :))))

16. irazu

irazu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fajny pomysl ale brakuje Wam reklamy

Sent from my VegaComb with HoneyIce 3.2.7 using Tapatalk 2 Beta-2

17. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Ja bylbym nawet za. .jeszcze jakbyscie wykombinowali jakies ubezpieczenie w przypadku uszkodzen to by bylo lux

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk

18. abdulo

abdulo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    dzięki! nad reklamą pracujemy mocno :) Projekt jest z naszych kieszeni ale dopinamy Partnerów i wkrótce razem z jednym z nich będziemy mocno promować się na Interii targetując regionalnie:) nie jest łatwo ale trzeba iść do przodu! walczym! ;-)

temat jest na tapecie aktualnie - walczymy z ubezpieczalniami - co z tego będzie narazie nic obiecać nie mogę :)

19. Bastardo

Bastardo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WLKP
    Pomysł oryginalny i dobry aczkolwiek ryzykowny musi byc wszystko na si dla kazdej ze stron(duzo dopinania drobnych *******ek), ale jak znam ludzi znalezli by sie oszusci zarówno po jednej jak i drugiej stronie ale zycze powodzenia. Ciekawi mnie to jak wyglada to od strony prawnej bo trza by wypozyczac tylko oryginalne konsole (gry to oczywista sprawa) za przerobiona mozna becki dostac chyba no nie?(cos tam ostatnio media nagłasniaja)

20. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    nie jestem pewien ale słyszałem, że chyba we wrocławiu jest wypożyczalnia konsol - i pomysł wypalił. powodzenia życzę ale wracając do tematu to:

Pożyczenie obcej osobie konsoli mnie jakoś nie kręci (obce paluchy dotykają mojego pada ?! oj nie nie...). ale z drugiej strony jakbym pożyczył konsole koledze a ona by uległa u niego uszkodzeniu to już trudniej załatwiać pewne sprawy dotyczące zwrotu gotówki itd (aa bo on ma małe dziecko to odda mi w ratach; teraz nie może bo kupuje auto itd). wasza firma (?!) w razie awarii mojego sprzętu daje mi gwarancję na szybki zwrot gotówki lub ewentualnie sprzętu (nie wiem jak to działa) lub przynajmniej znaczne ułatwienie całej sprawy. Więc trochę tak między młotem a kowadłem - pożyczyć obcemu z gwarancją zwrotu sprzętu lub gotówki w razie uszkodzenia NO ALE PRZECIEŻ TO JEDNAK OBCA OSOBA. albo pożyczyć koledze i dogadywać się (raz szybciej raz dłużej, wiadomo) ze zwrotem gotówki hehehe :)

21. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    hehe każdy by wypożyczył, ale sam by nie dał, nie dziwie się... w sumie to łatwiej by było zainwestować kasę, nakupić sprzętu do różnych konsol i wypożyczać, bo czasami kumplowi się pożyczy pada, coś w padzie padnie, oddaje zepsutego... nikogo by nie obchodziło, że nie z jego winy- złośliwość rzeczy martwych...

Wczytywanie...

Poleć forum