1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy przerabiać xboxa?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez czerwin97, Lipiec 18, 2012.

1. czerwin97

czerwin97 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białogard
    Witajcie. Mam xboxa premium i myślałem by go przerobić. Bardzo bym chciał zagrać gry typu Mafia II , GTA IV (niedługo GTA V) , Crysis 2 itp. itd. I myślę czy przerabiać xboxa czy lepiej będzie kupienie komputera. Przerabianie jest nie drogie bo wyszło by za wszystko niecałe 100 zł. Jak myślicie? I takie pytanie. Ostatnio widziałem grę na torrentach, która miała 14 GB. Nie rozumiem jak w taką grę zagrać, jeżeli gry wgrywa się na tą płytkę 8GB. A ponadto znajomy mojego kolegi "podobno" ma tą grę na tej właśnie płytce. Czy to możliwe?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dobo

Dobo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kielce
    Oczywiście, że opłaca się przerabiać, a tym bardziej jak nie masz kasy na te gry. Przerobienie konsoli chyba mniej kosztuje 50-70zł. Trzeba mieć do tego specjalną nagrywarkę.

@

Nie do wszystkich gier potrzebny jest Ihas

1 osoba to lubi.
  4. undercover20

undercover20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli nie chcesz grać online to zrobisz RGH kupujesz jakiś dysk i nie musisz się bawić w nagrywanie tylko wrzucasz gry na dysk i grasz.

5. czerwin97

czerwin97 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białogard
    A właśnie. Co do tej nagrywarki to słyszałem, że na nagrywarce, która posiada DVD+RW DL można spokojnie nagrywać.

6. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    można zrobić dual nand i masz i live i Rgh

no bo ciężko by ci było wypalić obraz 8.5gb na nagrywarce nie DL

7. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    raczej naczytał się o tym że potrzebna mu jakaś specjalna nagrywarka czy coś...

Nagrasz wszystkie z wyjątkiem 3 gier na zwykłej nagrywarce.Do gier Forza 4,Dragon's Dogma,Dirt Showdown potrzebujesz nagrywarki Lite-on ihas 124-624 B

8. Glebojad

Glebojad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    TRN
    Opłacać się może i opłaca (Tobie). Z pewnością jednak nie opłaca się to producentom gier - im więcej osób będzie piracić, tym mniej gier będzie się ukazywać i tym nędzniejsze będą. Nie kupując gry, którą uważasz za świetną dajesz tym samym znak producentom - nie wykładajcie kasy na tego typu produkcje, bo i tak na tym nie zarobicie.

9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Bo to była wersja dwu płytowa :) Co do przerabiania konsoli z punktu portfela to się opłaca :)

10. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa

twoj wywod jest super ale jakby sie producentom nie oplacalo to nie wychodzilyby gry... a z tego co wiem to wychodza i raczej nie przestana, a skoro takie EA podnosi ceny gier zamiast robic promocje i zachecac do kupna to uwazam ze przerobienie to bardzo dobry pomysl, sam mam przerobiona konsole a jak uwazam ze warto jakas gre kupic i zaplacic za wysilek tworcow to kupuje

11. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    robi się mały off-top ale wezmę w nim udział. Nie można patrzeć na piractwo pod kątem Polskich graczy, ponieważ Polskie społeczeństwo jest jednym z najbiedniejszych w Europie.
    Na to co należy spojrzeć to sprzedaż gier na poziomie Europejskim, a z tego wynika że z roku na rok coraz więcej ludzi sięga po oryginał. To że w Polsce jest inaczej to inna bajka, ale uwierz mi że producenci gier i tak robią kokosy, z udziałem Polskich graczy czy też bez nich.

Nie można wymagać od ludzi aby kupowali oryginały kiedy zarabiają pięć razy mniej niż najniższa krajowa w Europie - P r o s t e.

Sam też gram na piratach, aczkolwiek mam swoje serie gier takie jak Mass Effect, Final Fantasy, Metal Gear Solid, COD czy Silent Hill które zawsze kupie w sklepie w pięknym pachnącym Oryginalnym wydaniu.

Wczytywanie...

Poleć forum