1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy przerobiona konsola i naprawiana przejdzie przez gwrancje?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ramzesor, Listopad 12, 2009.

1. ramzesor

ramzesor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam półtoraroczną konsolkę i wmiędzy czasie wgrano jej ixtreme, i 2x naprawiano 3RROD, teraz mi wyskoczył błąd E74, czy jak wyślę konsolkę do microsoftu to przejdzie mi to, ktoś próbował już? :D Czy w najgorszym wypadku mi odeślą konsolę z powrotem, czy może mi ją w ogóle nie oddadzą?

2. Lotnik421 Xbox One

3. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Jeżeli, ktoś przed nimi otwierał konsole i rozwalił plombę to po gwarancji. Jeżeli masz iXtreme to przed wysłaniem do M$ musisz wgrać orginalny klucz.

Powinieneś go dostać od ludzi, którzy Ci przerabiali konsole.

4. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli przy przeróbce plomby nie zostały naruszone i wszystko wygląda tak jak było to powinno przejść. Chyba, że sprawdzą twoją konsolę pod kątem Firmware i zobaczą, że miałeś przeróbkę to nici z gwarancji. Konsolę ci odeślą, przynajmniej ja nie słyszałem aby zatrzymywali czyjeś konsole.

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    @peja101:

Chyba chodziło Ci o wgranie oryginalnego FW a nie klucza... W liteonie nie wgrasz oryginalnego FW... W innym napędzie tak więc jeżeli masz inny to powinno przejść - tylko wówczas jak w środku nie jest jakoś grzebane za bardzo...

Teraz wysyłanie przerobionej konsoli to niemal pewny ban i odesłanie... W czasie fali banów na bank sprawdzają wszystko dokładnie

6. ramzesor

ramzesor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czyli przeróka to pewny ban i nie mam nawet co wysyłać? ;/ Ktoś tak próbował już?

Czy ten błąd E74 da się jakoś samodzielnie naprawić?

7. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    radzę Ci oddać do jakiegoś serwisu niż samemu się bawić.

Zdejmij face plate i zobacz czy masz naklejkę z M$ i napisz bo jestem ciekawy jak serwisy podchodzą do klienta.

tak pabloo chodziło mi o FW

8. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Kiedyś przechodziła taka wysyłka przerobionej konsoli

Teraz jeden z użytkowników wysyłał i dostał bana

9. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    A to tej historyjki nie słyszałem, ale powiem ci szczerze, że chyba nie ma sensu naprawiać takiego dezola. Trzykrotna awaria, to według mnie koniec konsoli. Sprzedawaj jak najszybciej i kupuj jaspera, albo falcona.

10. ramzesor

ramzesor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Słyszałem o jakimś sposobie dociskania czegoś za pomocą monet, to działa? Ktoś ma linka do takiego tutorialu?

Wczytywanie...

Poleć forum