1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy przeróbka w Slimie 4GB jest bezpieczna.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez the wert, Styczeń 25, 2011.

1. the wert

the wert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z Bieguna Północnego.
    Witam.Mam pytanie.Kuzyn pytał mnie czy przeróbka Slim 4GB jest bezpieczna,a więc ja teraz proszę was o odpowiedź.Z góry dzięki za odpowiedź.

PS.Kuzyn wie jak ta przeróbka wygląda więc nie piszcie takich postów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. =ESTE=

=ESTE= Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    Żadna Przeróbka Xboxa nie jest Bezpieczna. Ban przyjdzie Wcześniej, czy później. Powiedz Kuzynowi że jak ma Xboxa z datą produkcji po Lipcu 2010 to jej nie przerobi Wogóle.

4. the wert

the wert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z Bieguna Północnego.
    Nie chodzi mu o ban,tylko o to czy konsola nie zepsuje się wcześniej.

5. =ESTE=

=ESTE= Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    Konsola nie może się zepsuć od przeróbki, bo przerabia się tylko napęd. Zresztą tak jak pisałem. Niech sprawdzi sobie datę produkcji, bo ona decyduje czy wogóle się da przerobić jego konsolę (w jakikolwiek sposób)

Wczytywanie...

Poleć forum