1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy przeszedłeś CoD:WaW bez przeklinania?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez aerO^, Kwiecień 28, 2010.

1. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam , grając sobie dziś w WaW wymyśliłem pomysł na taką głupią ankietę.
    Grając w tą grę doszedłem do wniosku , że twórcy tej gry przesadzili z poziomem trudności w obie strony , w pierwszą na Easy jest po prostu tak łatwo , że można całą grę z nożem przejść , a na Veteranie jest grad granatów i przeciwnicy zbyt raszują , nawet gdy nie są to jacyś japończycy - banzai tylko zwykli niemcy. Tak grając sobie już nie policzę ile razy wypowiedziałem słowo na K... a jak wy.
    Ważna informacja:
    Pytanie to jest skierowane WYŁĄCZNIE do osób , które przeszły kampanie CoD:WaW na Veteranie co prawda przede mną jeszcze długa droga , ale już przy tej 5 misji u ruskich naprawdę nieźle się wkurzyłem :)
    Nie traktujcie tego jako spam , po prostu zastanawiam się ile osób z tego forum zaliczyło CoD 5 na Veteranie i jakie emocje Wam towarzyszy podczas rozgrywki ładniej nazywając tą ankietę :rolleyes:

2. Lotnik421 Xbox One

3. lozo55

lozo55 Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    jak gralem w coda 5 nie bylem ogarem na padzie, wiec na easy czesto komentowałem na `kur` oraz `no jak ch` :D

4. aerO^

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja szczerze mówiąc na moje wyczucie całkiem nieźle ogarniam już grę na padzie i klepałem gearsy od razu na Insane i nie było takich problemów , a to była moja pierwsza gra na X360... Być może grałeś na Easy , bo tam jest jeszcze niższy Regular którego da się przejść z samym nożem i mówię to poważnie bez żadnego kozaczenia :D

5. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Ja mam na koncie wszystkie części Call of Duty zaliczone na Veteranie i mogę powiedzieć tylko tyle, że części 1,2,3,5 były najtrudniejsze (2 i 3 szczególnie), później 4, a najłatwiejsza to ostatnia czyli 6
    Wszystkie zaliczone na xboxie jak by nie było tyle, że na starym profilu gdyby ktoś nie wierzył to GT: Skolud
    Ogólnie to seria Call of Duty nie należy do jakiś niemożliwych... w każdej części jest po prostu kilka momentów trudnych do przejścia... ostatnia część czyli MW2 jest najłatwiejsza ponieważ usunęli "spam granatów" oraz niekończące ilości nacierających przeciwników...
    Co do pytania to przy każdej części się przeklinało, jak i przy każdej innej grze...
    pzdr dla fanów serii ;)

6. aerO^

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Oczywiście , że jest to realne jak dotąd mam zaliczone CoD1/4/6 na Veteranie tylko , że 1 była na PC , ale byłem wtedy młody dość , więc było ciężko , teraz zacząłem męczyć 5 , a 3 odstraszyła mnie achievementami , więc może kiedyś zobaczę jak tam się gra , 2 jeszcze nie skończyłem na X'ie , bo płyta mi się porysowała(pirat) na PC miałem oryginał i 2 też na Vet zrobiona , z tym , że 5 jest WYJĄTKOWO denerwująca ten rasz i ten totalny grad granatów i to często po trzy stoisz za osłoną nawet się nie wychylasz a tutaj prosto centralnie w ciebie leci.

7. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Ja po jednej misiji na veteranie miałem dość. Za to z kumplem u niego przeszlismy na vetku. Jaka frajda :p

8. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ta gra nie jest aż taka trudna na Veteranie, ale są momenty że ze 30min się przechodzi jeden fragment ;)... ale i tak najlepsze są ziemniaki :D !... na Veteranie przydała by się jakaś rakietka do odbijania granatów :D... zdecydowanie często zdarza mi się przeklinać przy tej grze ;)

9. aerO^

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kto ani razu nie powiedział słowa na K?
    Pytanie brzmi czy przeszedłeś na Veteranie bez używania wulgarnych słów...

10. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Ja jeszcze nie radzę sobie bardzo dobrze z grą na padzie i przeklinam przy każdej grze na najwyższym poziomie.... :D

PS. Świetny pomysł z tą ankietą! :) Aż dziwie się, że sam wcześniej na to nie wpadłem. ;)

11. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    nie gralem niestety w WAW ale w MW do tej pory jeszcze jak wspominam plansze na zlomowisku samolotow to mi sie **rwy cisna na jezyk :D i chociaz jeszcze tego nie przeszedlem to przy tej grze trzeba sobie porzucac paniami po pokoju :D

12. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ukończyłem Cod 5 na veteran i chyba najczęściej wypowiadane słowo w tej grze było ku***, je bana gra!

13. aerO^

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Po dotychczasowych wynikach ankiety widzę , że jednak nie jestem sam :D

14. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja myślę że Veterany w CoDach to są dla ludzi o stalowych nerwach. 5 grałem na veteranie, doszedłem do misji chyba piątej (tej po misji snajperskiej, co się chaty paliły i tak dalej, a na końcu skok do rzeki) tam to była masakra, rzeczywiście najbardziej wkurza spam granatów, bo tak to byś się skampił i ściągał po 1 modelu i gites, a tak do leci granat, musze uciec albo podejśc i go odrzucić to już mnie boty zabijają... Lepiej sobie poradziłem w CoD 4 zostały mi tylko 3 misje na Vetku (High Mile Club, No Fights In A War Room, i One Shot, One Kill) nie mogę ich przejść ponieważ za mocno mnie czas ogranicza..., ale nie ma co, Kur** i inne teksty szły równiutko...

15. aerO^

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeżeli Mile High Club Ci jeszcze został to jeszcze długa droga przed tobą.
    PS. Aktualnie straciłem właśnie nerwy na tej misji co opisujesz :D Ona natchnęła mnie do założenia tego tematu :) Jestem przy tym miejscu co są te okopy i muszę wykosić tych w tym okopie wyżej i nie ma jak i trzeba po prostu liczyć na szczęście...

16. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Ja zatrzymałem się w COD 4 na misji No Fights In A War Room przechodziłem kilka dni i sobie odpuściłem, nie wyrabiam się z czasem. Misja w Czarnobylu też była trudna szczególnie sam koniec kiedy musimy czekać na helikopter.:) Przechodziłem ją chyba z 15 razy i wkurzyłem się i schowałem się za diabelskim młynem i po kolei kosiłem gości. A COD 5 odpuściłem sobie na veteranie.

17. aerO^

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No teraz przypomniałeś mi akcje z której można się śmiać , ale wtedy nie było mi do śmiechu , ja już tego niosę , a tu dosłownie przede mną ten helikopter odleciał naprawdę :D

18. damianwroc

damianwroc Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przeszedłem WaW i MW2 na Veteranie. Nie które misję były dość trudne, wkurzające jest przechodząc jedną misje kilka naście razy... jak tu można nie klnąć ? :DD

19. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    od zawsze cody jade na veteranie, a że jestem byłym harcerzem, przykładnym obywatelem i chrześcijaninem nie klne :)

20. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    przewinelo sie kilka(naście) razy jakieś słówko :D

21. MrSzewczyk

MrSzewczyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    A ja nie blużnilem wcale, ogólnie jak gram w roznego typu gry to nie klne (moze poza mmo itp) jestem dość spokojną osobą i nie denerwuje mnie padanie po kilka razy na 1 etapie :)

Wczytywanie...