1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy przez przejściówkę można podłączyć zasilacz od fat Falcon do Slima 4 GB?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez woj1977, Kwiecień 14, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. woj1977

woj1977 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsolę slim podłączałem do listwy, do której podpięty był też laptop, telewizor, router i modem. Błysnęło, strzeliło, siadły korki, poszedł dym i smród spalenizny, na szczęście listwa uratowała cały sprzęt elektroniczny. Po wymianie bezpiecznika wszystko działa, tylko zasilacz zdechł. Sprawdziłem konsolę na pożyczonym, działa, chodzi, śmiga nic się nie popsuło. Ponieważ mam stary zasilacz od konsoli Falcon, a na Allegro widziałem przejściówki, mam pytanie, czy nic by się nie stało, gdybym 135-watowego slima podłączył tym zasilaczem 203-watowym. Czy może lepiej zainwestować drugie tyle i kupić zasilacz do slima?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    oczywiscie bedzie to dzialac bez problemu. sam takiego uzywam ;)

1 osoba to lubi.
  4. woj1977

woj1977 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za poradę :) Temat można zamknąć.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum