1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy przy kupnie nowej konsoli dostaje kilka dni na wypróbowanie live?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez resiak70, Wrzesień 23, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. resiak70

resiak70 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chcę kupować nowego xboxa slim i mam pytanie czy dostane jakieś darmowe dni na pogranie przez neta?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    a nawet 3 X po miesiącu. Możesz założyć trzy konta z darmowym miesiecznym live-m

4. Shin3

Shin3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Targ
    tak, dostajesz miesiac na kazdym z 3 kont ktore mozesz zalozyc - wiem bo kupowalem slima ostatnio.
    PS. pod warunkiem ze nie kupujesz konsoli w polsce ( chyba wtedy dostajesz polski XBL ale tego nie jestem pewien ) bo u nas XBL jeszcze nie działa oficjalnie.
    polecam XBL z np. UK.

5. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    to nie ma znaczenia gdzie kupujesz konsole,wszędzie jest 3 x 1 miesiąc gold, znaczenie ma na jaki kraj się rejestrujesz najczęściej Polacy rejestrują się na UK lub USA, możesz też poczekać na polski live

6. pickm3n

pickm3n Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Nie wiem, moim zdaniem na razie założyć konto UK albo USA a potem czekać aż rozwinie się Live w Polsce. Widując w niektórych sklepach przy grach na x360 lub nawet przy samych konsolach widnieje tablica z napisem "Xbox Live nie jest jeszcze dostępny w Polsce" daję to na przykładzie sklepów Media Markt, Saturn itp.

Pozdrawiam ;)

7. mistrzunio

mistrzunio Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    3 miesiace zalezy od kogo kupujesz bo niektorzy robia tak ze zrobia 3 konta i g*wno masz a nie liva :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum