1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy przychodzą rachunki na adres rozliczeniowy?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez freesurfer, Marzec 11, 2011.

1. freesurfer

freesurfer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam xbox live zarejestrowane na anglie. chcę sobie doładować Microsoft points ale żeby to zrobić trzeba podać adres rozliczeniowy. jedyna rzecz której sie obawiam to że gdzieś do anglii bedą przychodzić jakies rachunki czy coś, a tego bym nie chciał, bo nawet nie wiem co by tam mogło być napisane. czy ktoś z was jest zarejestrowany na Live na Polske i coś tam kupił? czy przychodzą wam jakieś rachunki? jeśli tak to czy są w nich podanie jakieś istotne informacje?

z góry dzieki za odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Nie, nie przychodza zadne rachunki.

4. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Żaden rachunek ci nie przyjdzie, placisz karta i tyle

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Żaden rachunek nie przyjdzie :) Kupowałem już parę razy i nic nie przyszło :)

6. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    W tych danych jedynie kod pocztowy musi być poprawnego formatu, reszta to może być byle co. Ja też mam konto na UK i wpisałem tam miejscowość Pizd*w, ulica Hu*owa.

Wczytywanie...

Poleć forum