1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy red ring of death, jest możliwy na Slimce?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gucci92, Sierpień 22, 2012.

1. Gucci92

Gucci92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Ostrów Wlkp/Borek Wlkp.
    Tak więc od początku, a jest od czego zaczynać. Właśnie grałem w Sleeping Dogs i w czasie przejażdżki samochodem po mieście, zacząłem przełączać sobie stacje radiowe, po chwili mój samochód wleciał w tekstury, co poskutkowało zawieszaniem się mojej konsoli, jedyny sposobem na jej odblokowanie było wyłączenie jej poprzez naciśnięcie guzika na xbox'sie. Gdy ją wyłączyłem pomyślałem, że włączę ją z powrotem żeby trochę powietrze w niej wystygło, ponieważ chodziła 5godzin, ale po każdej próbie zawieszała się na animacji początkowej, za czwartym razem wkońcu mi się udało ją włączyć, tylko okazało się że dysk jest nie sformatowany( pomyślałem sobie może Sleeping Dogs czegoś nie dopisał kiedy się zawiesił) dysk był sprawny, sformatowałem go i chciałem następnie odzyskać konto, więc ponownie musiałem ściągać aktualizacje, wydawało mi się to dziwne, ponieważ co dziennie korzystam z usługi Xbox Live, i wszystkie aktualizacje mam na bieżąco, konsola zawiesiła mi się podczas pobierania, nic nie szło zrobić, czekałem z godzinę pasek nawet się nie ruszył, więc ją wyłączyłem, gdy chciałem ją ponownie włączyć na konsoli pojawił się zielony okrąg i migająca czerwona dioda wyłączyłem konsole i wyciągnąłem dysk, konsola włączyła się jak gdyby nic
    Mam teraz kilka pytań
    1. Czy mojej konsoli nic się nie stało i ta cała sytuacja jest winą gry bądź dysku?
    2. Czy jeżeli mam gwarancje, to w przypadku RROD jest możliwość wymiany przez M$ mojej konsoli na nową?
    3. Czy wina leży po mojej stronie?

Konsola kupiona w Marcu 2011 roku, wersja konsoli 4gb z dokupionym oryginalnym dyskiem 250gb

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Pograj,bez hdd najwidoczniej hdd padł. Jesli nie to na gwarancje wymiana bedzie plyty głównej.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum