Czy różne wersje Xboxa mają mniej ram, gorszy procesor ?(np arcade mniej ram od slim)

fanXboxa360

Użytkownik
Użytkownik
To się mój kolega pyta bo ma kupić Xboxa , a jakiś znajomy mu powiedział że jak klocek ma mało ram to gra mu nie odpali. Mówiłem mu że to nieprawda ale już sam nie jestem pewien. Więc jak to jest z tym ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Czy różne wersje Xboxa mają mniej ram, gorszy slim)

Kazda taka sama

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.
 
A

adriano_2009

Guest
Ja sie nie zgodze ze kazda jest taka sama. Procesory są wykonane w zupelnie innej technologii produkcyjnej, więc pracują w mniejszej temperaturze. Taktowanie zegara i inne parametry sa takie same, więc nic innego procz poczucia ciszy i mniejszej awaryjnosci nie
zyskasz w nowych modelach. Może Twojemu koledze chodziło o to, że konsola nie odpali jak zlapie roda :)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja sie nie zgodze ze kazda jest taka sama. Procesory są wykonane w zupelnie innej technologii produkcyjnej, więc pracują w mniejszej temperaturze. Taktowanie zegara i inne parametry sa takie same, więc nic innego procz poczucia ciszy i mniejszej awaryjnosci nie
zyskasz w nowych modelach. Może Twojemu koledze chodziło o to, że konsola nie odpali jak zlapie roda :)
piszesz zupelnie nie na temat... to ze sa zrobione w innej technoligii to nic nie znaczy bo kazdy xbox poczawszy od xenona skonczywszy na slimie ma identyczne PARAMETRY a nie wykonanie, wiec gry (a nie konsole) beda dzialac niezaleznie od wersji konsoli
 
A

adriano_2009

Guest
A właśnie że pisze dokladnie na temat. Kolega przeczyta sobie dokladnie temat: "gorszy procesor". A czyzby nizszy proces technologiczny nie daje nam lepszego procesora? Niefortunnie powiedziales: "to ze sa zrobione w innej technoligii to nic nie znaczy". Ło Panie! Jak to nic nieznaczy?! To ze kolega dodał do tematu słowa typu więcej ramy, szybszy procek, to nie znaczy że można pomijać kwestie technologiczne. Być może to właśnie o tym wspomniał tenże znajomy. Więc proszę mi nie wypominać, że piszę nie na temat :)

Swoją drogą w swoim poscie dokladnie powtorzyles to co ja napisalem wcześniej. Przeczytaj jeszcze raz i czytaj ze zrozumieniem, bo az wstyd zeby doswiadczony forumowicz z 2000 postami publikowal tak głupie wypowiedzi..
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko odpali na wszystkich wersjach konsoli. Różnią się jedynie (fat, a slim) głośnością i EWENTUALNIE żywotnością.
Jak nie masz dysku (arcade) to grasz z płyty=większe zużycie napędu, EWENTUALNE widoczne doczytywanie tekstur/mapek jest dłuższe. :)
 

fanXboxa360

Użytkownik
Użytkownik
Mam teraz inne pytanie niezwiązane z tematem a nie chce tworzyć nowego tematu. Czy bez konta live można siedzieć na xboxie na youtube, facebook itp. ?? a jak wygląda płatność w xbox live (konto bankowe, przelew , zdrapki ?) oraz czy mozna miec darmowe konto co pobierania dem gier ??
Zapomniałem dopisać opłaca się mieć xbox live? nawet jak nie gra się na multi(narazie) ??
 
A

adriano_2009

Guest
Zeby siedziec na youtube i face musisz mieć konto xbox live gold, czyli płatne. Główna forma płatności w markecie to Msp ( Microsoft points). Te punkty wykupisz np. przez PayU. Możesz płacić także kartą. Jeśli chcesz możesz kupować też zdrapki.Dema pobierzesz na bezpłatnym koncie xbox live silver
 

Do góry Bottom