1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy są przerabialne

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez chavie, Kwiecień 16, 2012.

1. chavie

chavie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam interesuje mnie czy konsola z rtv euro agd w promocji za 899 Xbox 360 250GB + 3 gry + Xbox Live Gold jest przerabialna lub czy ktoś wie czy jest możliwość sprawdzenia daty produkcji w sklepie bo sadzę że pracownicy mi tego nie powiedzą albo ściemnią że tak
    Z góry dzięki za podpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. pjekasz

pjekasz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może poproś żeby wyciągnęli i zobaczysz z tyłu datę na naklejce koło wejścia na zasilacz

4. mitsurugi6

mitsurugi6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pracownicy sklepu na pewno ci nie powiedzą czy konsola jest przerabialna, choć zdarzają się takie wyjątki.Co do konsoli myślę, że niestety nie będzie można jej przerobić przynajmniej w tym momencie. Radził bym ci poszukać jakiejś używki na allegro lub kupić tą i może trafić na szczęśliwą datę albo poczekać aż wyjdzie na nią przeróbka.

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tylko te z allegro przed sierpniem 2011 chodzi o slimy

Wczytywanie...

Poleć forum