1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy sa sie coś jescze zrobić

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez paweel027, Listopad 22, 2014.

1. paweel027

paweel027 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wczoraj zakupilem xbox one z fifa15 no gralem a nagle wyskakuje że trzeba włożyć dysk to zresetowałem konsole i dalej to odinstalowałem i zainstalowałem ale przed tym wszedłem w pomoc i pisalo ze jak odinstaluje to bedzie w zakładce do zainstalowac no i odinstalowałem i znikło nigdzie niema nawet w tej zakładce.

Alert Nie powielaj tego samego tematu, czekaj na akceptację moderacji . Zdublowane tematy usuwam ,zostawiam tylko ten. Zwracaj uwagę na ort i polskie znaki bo nie dało się tego czytać.Masz już poprawione//baton

Wczytywanie...

Poleć forum