1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ściągaliście kiedyś dodatkowe utwory do LIPS z xbox marketplace?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kuba Nawrot, Październik 20, 2011.

1. Kuba Nawrot

Kuba Nawrot Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na początku zaznaczam, że jestem świeżaczkiem dlatego potrzebuje waszej pomocy. Jak w temacie: Czy ściągaliście kiedyś dodatkowe utwory do LIPS z xbox marketplace? Widzę, że przez blokade regionalna (POLSKA), gdy wchodzę w grze w "Get Music" poprostu nic tam nie ma. Tak samo gdy wchodzę, przez kompa nie ma tam żadnych dodatkowych utowrów do kupienia z lips a wiem, że w innych krajach można dokupić. Przeczesałem forum i znalazłem tylko coś takiego co w dodatku nie działa (chyba, że ja coś źle robię):

Jeśli po uruchomieniu "Get music" ("Zdobądź muzykę") i wybraniu odpowiedniego filtra nie widzisz DLC, to musisz wykonać następujące czynności:

1. Zmień ustawienia regionalne konsoli z Polski (innego kraju) na Wielką Brytanię lub USA. Przestaw język interfejsu na angielski.

2. Usuń wszystkie zapisane stany gry Lips oraz pobrane utwory. Stracisz tym samym cały progres (medale, gwiazdki, rangę itd.), więc dobrze się nad tym zastanów.

3. Wyczyść cache dysku twardego - zakładka "Memory" ("Pamięć") w "Console settings" ("Ustawienia konsoli"). Podświetlasz dysk twardy i wciskasz Y. Potem wklepujesz kombinację: X, X, LB, RB, X, X. W ten sposób usunięte zostaną wszelkie aktualizacje, ale zapisane stany gier pozostaną na swoim miejscu.

4. Uruchom Lips, pobierz od nowa aktualizację i ciesz się dostępem do sklepu muzycznego. Kupuj piosenki za jego pośrednictwem, a każdy utwór na pewno pojawi się później w grze.

Po zakończeniu całego procesu możesz powrócić do poprzednich ustawień konsoli. Ważne jest to, by zrobić nowy save.

Jeśli kupiłeś jakieś piosenki wcześniej - usuń je z dysku i pobierz jeszcze raz za pośrednictwem "Get music". Nie będziesz musiał płacić za nie ponownie.
    Żródło - onlinecenter.pl

Dodam, że aktualnie mam 0 ms points i nie mam wykupionego xbox live GOLD (mam te zwykle konto bo gold mi sie juz skonczyl) - piszę bo może to ma jakieś znaczenie

Liczę na waszą pomoc ponieważ ja jestem zupełnie zielony a bardzo zależy mi na dokupieniu kilku utworów na imprezke.
    Proszę pomóżcie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kuba Nawrot

Kuba Nawrot Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    podbijam

Wczytywanie...

Poleć forum