1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy sie oplaca??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pawcioo007, Styczeń 2, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Pawcioo007

Pawcioo007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Toruń
    Witam,
    Czy konsola pod tym linkiem: Xbox 360 20gb 1.6 ixtreme (870180154) - Aukcje internetowe Allegro, sie oplaca kupic??

20GB jak najbardziej mnie satysfakcjonuje, ale konsola byla uzywana 2 lata i do tego jest Falcon...
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Też mam Falcona chodzi idealnie tyle że z końca sierpnia 2008. Choć za tą cenę kupisz już nowego Arcade Jaspera jak dobrze trafisz.

4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Moim zdaniem absolutnie NIE . Lepiej znależć za tę cenę coś z końca 2008r lub tegoroczną z dyskiem 60 GB . Jak poszukasz to znajdziesz .

5. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  6. neo225

neo225 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mi sie wydaje ze za duzo chce, a falcoln nie jest taki idealny, osobiscie nialem falcolna przez 6 miesiecy chodzi dobrze pozniej zawiesił sie z 2 razy i nagle 3rod ale tylko mnie postraszyl bo wyloczylem i wlączylem i chodzil dobrze, mimo tego wolałem go sprzedac

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum