Czy sie opłaca.

Sauron24

Użytkownik
Użytkownik
opłaca sie kupowac x'a premium 6 gb przerobionego za 400 zl ?
 

grzesiuzz

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zbanowany, data produkcji, sprawny ??
 

Sauron24

Użytkownik
Użytkownik
Bana nie ma, chyba listopad 2007, tam jest tylko cos takiego ze wiatrak buczy ale to sie naprawa nie wlicza sie w cene. :D
 

grzesiuzz

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeżeli to ma dysk 60 GB, to się opłaca:)
 

Sauron24

Użytkownik
Użytkownik
ktos moze sie jeszcze wypowie ?

Jednak dysk jest 20 gb. ;P
 

japon25

Użytkownik
Użytkownik
jak jest sprawna jest cały komplet wraz z dyskiem to się opłaca , u mnie na giełdzie konsole 2006r z dyskiem 20 giga + kable pad zasilacz chodzą po 500-5500 .OPŁACA SIĘ
 

Sauron24

Użytkownik
Użytkownik
tylko niestety nie ma wejscia hdmi ;(. Zapomnialem dodac ze jeszcze 2 pady w komplecie ;D

Ktos sie jeszcze wypowie ?
 

japon25

Użytkownik
Użytkownik
jak pady bezprzewodowe to tym bardziej bierz
 

Milu

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja mam na sprzedaż zbanowanego Falcona z ODBLOKOWANYM DYSKIEM, więc możesz instalować gry na dysku i je uruchamiać, przez co konsola chodzi ciszej i mniej się grzeje :) Oczywiście wejście HDMI jest, przerobiony, pełne okablowanie i pad bezprzewodowy. Po więcej szczegółów zajrzyj do tematu z mojej sygnaturki. Kontakt: gg 7798123

PS Konsole bez HDMI są bardziej awaryjne, więc jeśli nie chcesz zaraz kupować nowej to nie bierz tamtej. Niemożliwe jest, aby oferowana Tobie konsola, o której wcześniej wspomniałeś miała datę produkcji listopad 2007, ponieważ nie ma HDMI. Wersja bez HDMI była produkowana od listopada 2005 do lipca 2007.

http://xboxforum.pl/sprzet-f27/tutek-ja-rozpoznac-falcona-i-inne-wersje-xboxa-9038.html
 

zum51

Banned
Zamiana ?

W jaki sposób polega zamiana na gry na tej stronie ktoś wysyła mi ja jemu ?
 

japon25

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam na sprzedaż zbanowanego Falcona z ODBLOKOWANYM DYSKIEM, więc możesz instalować gry na dysku i je uruchamiać, przez co konsola chodzi ciszej i mniej się grzeje :) Oczywiście wejście HDMI jest, przerobiony, pełne okablowanie i pad bezprzewodowy. Po więcej szczegółów zajrzyj do tematu z mojej sygnaturki. Kontakt: gg 7798123

PS Konsole bez HDMI są bardziej awaryjne, więc jeśli nie chcesz zaraz kupować nowej to nie bierz tamtej.
kto ci takich głupot naopowiadał że konsole bez hdmi są bardziej awaryjne ?
moja konsola jest z 2006 roku i codziennie chodzi po 6-12 godzin i nie mam z nią najmniejszych problemów
 

Sauron24

Użytkownik
Użytkownik
W jaki sposób polega zamiana na gry na tej stronie ktoś wysyła mi ja jemu ?
Chyba w temat nie wtrafiles. ;)
 

yondaime332

Użytkownik
Użytkownik
co do xbox'a to cena jest dobra - szczególnie że ma dysk i 2 pady ale możliwe jest że będziesz miał problemy np z RROD'em... bo to jeszcze stary model bez HDMI
 

Milu

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
kto ci takich głupot naopowiadał że konsole bez hdmi są bardziej awaryjne ?
moja konsola jest z 2006 roku i codziennie chodzi po 6-12 godzin i nie mam z nią najmniejszych problemów
Kolego różnie bywa, też słyszałem o Xenonach trzymających się do dzisiaj. Jedne konsole padają bardzo szybko, nawet po miesiącu, a drugie 4 lata i nic. Sauron musi się liczyć z ryzykiem, równie dobrze kupi, tydzień się nacieszy i RROD.
 

Sauron24

Użytkownik
Użytkownik
Jezeli moze wystapic 1 raz to moze akurat nie bo ten xbox juz mial RROD. Pamietam bo sam go na tym xboxie u kolegi spowodowalem ;d
 

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam Premium z 2008 i zaczyna juz fiksować(może to od tego ze był transportowany samolotem). Moim zdaniem przy kupowaniu xb trzeba miec po prostu farta. Albo się trafi na takiego co wytrzyma kilka lat albo na takiego co wytrzyma kilka miesięcy.
 

japon25

Użytkownik
Użytkownik
Kolego różnie bywa, też słyszałem o Xenonach trzymających się do dzisiaj. Jedne konsole padają bardzo szybko, nawet po miesiącu, a drugie 4 lata i nic. Sauron musi się liczyć z ryzykiem, równie dobrze kupi, tydzień się nacieszy i RROD.
dokładnie nie ma reguły , ale kolega sam pisze że akurat ta miała rroda . ja tam na swoją złego słowa nie mogę powiedzieć , brat kupił w lutym konsole i dołożył do niej już jakieś 350 zeta a gra mało w stosunku do mojej konsoli .
 

Milu

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja mam Premium z 2008 i zaczyna juz fiksować(może to od tego ze był transportowany samolotem). Moim zdaniem przy kupowaniu xb trzeba miec po prostu farta. Albo się trafi na takiego co wytrzyma kilka lat albo na takiego co wytrzyma kilka miesięcy.
Dokładnie, ten Falcon którego sprzedaję używam już rok i do dziś się trzyma :)
 

errorek3

Użytkownik
Użytkownik
tez mam xenona, z polowy 2006 r.
chodzi do dzisiaj, bez obudowy bo jak jest zalozona to chodzi jak rakieta , ale dziala :D
 

Sauron24

Użytkownik
Użytkownik
Nadzieja mi pozostaje iz nic sie nie stanie ;d
 

Do góry Bottom