1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy się opłaca?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez rafalbork, Czerwiec 21, 2010.

1. rafalbork

rafalbork Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wiocha, nie znasz ;)
  2. Lotnik421 Xbox One

3. cezar

cezar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mysle ze sie oplaca,tylko szkoda ze kolo ma 6 pozytywow...

4. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Powiem ci tak: jak chcesz mieć konsolę przerobioną to bierz, jednak pamiętaj że przerobiona nie ma gwarancji i co używane to się może sypać. Jak grasz na oryginałach to dołóż te 100 zł i kup sobie nówkę. Nie wiem czy wiesz, ale xbox`y na allegro kiedyś chodzili po 630 zł więc sam zdecyduj

5. Dante194

Dante194 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Jeśli chcesz kupić przerobioną to znajdź z gwarancją :] Bo jak się sypnie to wiesz...

6. rafalbork

rafalbork Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wiocha, nie znasz ;)
    Już kupiona, tylko,że bez pada za cenę 500zł. Ja będę grał na kopiach zapasowych, co lepsze mogę zrobić JTaga;)
    Jak przyjdzie dam wam znać zarzekał się, że nic w nim nie padło, jakby nie było to Jasper, ale świat nie takie zeczy widział.
    Paczkę wyśle mi ubezpieczoną z wglądem do środka, mam nadzieję, że ten zakup będzie udany.

Wczytywanie...

Poleć forum