1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy się opłaca

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maciek306, Luty 19, 2012.

1. maciek306

maciek306 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  2. Lotnik421 Xbox One

3. wielkitobi44

wielkitobi44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nidzica
    Ja wiedziałem slimy nie 4gb tylko najnowszy slim za 699zł....Ja by jak jeszcze znalazł takiego to bym go kupił i zrobił flash napędu ok 70zł.na allegro

4. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Trochę drogo , jak dobrze poszukasz to kupisz taniej , chyba że ten koleś by ci przerobił na lt 3.0 , bo tu pisze że można przerobić ( czyli tam jakaś data produkcji nie znam się na tym aż tak ) , albo kup już przerobioną używkę , tu masz kilka nowa KONSOLA XBOX 360 SLIM 4GB -Gwarancja- (2148669849) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. XBOX 360 SLIM 4 GB -możliwe LT 3.0-Nowy-ŁÓDŹ sklep (2109999199) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. na tej jednej pisze że jest możliwe lt 3.0 , na tej pierwszej nie i może dlatego taka tania , jak ci nie zależy na przeróbce to bierz tańszą

5. maciek306

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ten xbox z łodzi trzeba do lt 3.0 150 zł dopłacić

6. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    No ale ta co podałem kosztuje 749 zł i ma prawidłową datę produkcji , a ta którą ty podałeś 849zł i niczym się nie różni flash ok 100zł -150zł to max i , a podkreślam że w żadnej z tych aukcji NIE ROBIĄ flasha tylko mówią że jest taka możliwość .

7. maciek306

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pytałem się czy wgrywaja LT 3.0 za darmo powiedział że tak
    i pisze że idealne do LT3.0 Gratis

8. cyborg95

Polubienia:
    4