1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ta bateria będzie dobra ??

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez silver1217, Styczeń 17, 2014.

1. silver1217

silver1217 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam chciałbym się was poradzić czy ta bateria będzie dobra i czy się nadaje do pada ,może ktoś używa takiej jak ta co jest pod tym linkiem ??/ KX2 BATERIA XBOX 360 PADA +KABEL AKUMULATOR 4800mA (3815186196) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja takiej akumulatora używam i ogólnie dziadostwo. Przy intensywnym graniu trzeba przynajmniej raz dziennie ładować ale wiadomo lepsze to niż granie na zwykłych bateriach. Ogólnie to lepiej zainwestować w akumulatorek play&charge kit. Jest o wiele droższy ale żywotność na jednym ladowaniu jest o bardzo wiele wieksza

Wysłane z telefonu L710

4. silver1217

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki za odpowiedz chodziło mi właśnie o to czy to działa i czy pad się nie psóje od tego ,jak mówisz że raz na dzień trzeba ładować to wmiare nawet , dzięki za odp :)

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie bierz takiego chińskiego crapu. Ta bateria nawet nie ma tyle pojemności... Polecam ci akumulatory Sanyo Eneloop, sam je posiadam i jestem bardzo zadowolony. Gram dziennie może z 2 godzinki, czasami 3 i spokojnie trzymają mi parę dni.

6. marek789

marek789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sosnowiec
    Ja mam ten biały identyczny i mi trzyma 2 dni a gram po około 4-5 godzin dziennie

7. silver1217

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ale też można na tej bateri jednocześnie grać i ją ładować ,czy nie ,CZY MOZNA WTEDY TYLKO GRAC JAK BATERJA TA BIAŁA JEST NAŁADOWANA TYLKO ????

8. marek789

marek789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sosnowiec
    Można jednocześnie grac i ładować

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

9. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam takie cudo powiem szczerze ,że jak na chińskie dziadowstwo nawet niezłe ale musisz kupić dwie sztuki bo krótko trzyma około2-3dni extremalnego grania.

10. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    za taka cene to nie ma nic lepszego, sam mam 2 sztuki takich rzeczy i spokojnie jeden dzien ciaglego grania wytrzymuja, no i druga sprawa mozna grac i ladowac jednoczesnie co na zwyklych akumulatorkach jest niemozliwe

11. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jakie w miare . palay&charge oryginalne trzyma nawet 2 tygodnie, a nbajlepiej jest kupic jakas ladowarke z akumulatorkami przynajmniej 2300 jedna bateria AA

Wczytywanie...

Poleć forum