Czy ta gierka będzie działać ? ( ABGX, LT 3.0 )

DuelosXX

Banned
Użytkownik
Cześć !
Pobrałem właśnie obraz Cod MW 3 i chciałem go sprawdzić ABGXem.
Ogólnie wszystko ok żadnych czerwonych komunikatów z wyjątkiem jednego " The first 12 sectors of topology data are blank ".
Czy ta gra będzie działać po wypaleniu ? Jakie są szansę na to że ew. nie będzie działał ? Wiecie szkoda mi płytek bo swoje kosztują ( ktoś tam powie " a co tak 5-6 zł/sz, a jednak ) więc nie chciałbym robić tego na zasadzie ryzyk-fizyk.

Z góry dzięki ! :)
 

Nemezis30

Użytkownik
Użytkownik
Ustaw sobie autofix level 3 i będzie grać. Oczywiście z topologią musi być na zielono w abgx360.
 

DuelosXX

Banned
Użytkownik
Ustaw sobie autofix level 3 i będzie grać. Oczywiście z topologią musi być na zielono w abgx360.
Mam ustawiony AUTOFIX LEVEL 3
 

Nemezis30

Użytkownik
Użytkownik
A połączenie z internetem ma abgx360 ? i Dwa razy poskanuj i zobacz czy dalej jest na czerwono,jak nie jest to możesz nagrywać.
 

DuelosXX

Banned
Użytkownik
A połączenie z internetem ma abgx360 ? i Dwa razy poskanuj i zobacz czy dalej jest na czerwono,jak nie jest to możesz nagrywać.
Ma połączenie.
 

Vaiper

Użytkownik
Użytkownik
Ten tekst oznacza, że gra jest pod lt 2.0. Jeśli masz lt 3.0, musisz przepuścić do przez abgx z ustawieniami pod lt 3.0. Fix do abgx wgrałeś?
 

DuelosXX

Banned
Użytkownik
Ten tekst oznacza, że gra jest pod lt 2.0. Jeśli masz lt 3.0, musisz przepuścić do przez abgx z ustawieniami pod lt 3.0. Fix do abgx wgrałeś?
Fix tzn ? gra zajmuje 8 gb z hakiem czyli XGD3
 

Vaiper

Użytkownik
Użytkownik
Ostatnio abgx miał awarię, i teraz trzeba mały plik skopiować, żeby poprawnie działał. Gdzieś na forum masz opisane w przyklejonym temacie co i jak. Bez problemu powinieneś znaleźć.
 

Do góry Bottom