1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ta gra będzie działać jak ją przegram na płytkę?

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez henk352, Kwiecień 18, 2009.

1. henk352

henk352 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Netloaded Blog Archive Pop Cap Arcade Vol 2 RF XBOX360-UDP

Czy potrzebne są jakieś patche czy coś takiego, czy ta gra będzie działać jak ją przegram na płytkę na przerobionej konsoli x360, z firmware 1.50?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    jezeli to VOL.2 to musisz przerobic bo to na wersje 1.51 niestety

4. VampirePL

VampirePL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    New Jersey USA
    Mam przerobionego xboxa firmware ixtreme 1.55 i PopCap ładuję się i nagle wraca do menu konsoli. Juz parę płyt zmarnowałem to samo bylo na ixtreme 1.51. Sciagnolem rowniez ta gre z roznych zrodel i to samo. Moze ktos wie o co chodzi?
    Pozdrawiam

5. Winicjusz

Winicjusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zaczynaj grać nie od menu ,tylko bezpośrednio wybierz grę.Też się dziwiłem .że wraca gra do menu. z tej mieszanki można zagrać w trzy gry z plyty.

Wczytywanie...

Poleć forum