Czy ta gra mile nas zaskoczy??

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.
P

pietrasz

Guest
Witam. Zobaczcie co znalazłem w sieci : YouTube - Kingdom Under Fire II Gameplay 01 jest to gra MMORPG zapowiada się nieźle.

Data premiery: rok 2010


Info o grze:

Hybryda strategii czasu rzeczywistego i roleplaya, nastawiona na rozgrywki w trybie sieciowym tysięcy graczy z całego świata jednocześnie.

Kingdom Under Fire II jest, podobnie jak pozostałe odsłony serii (A War of Heroes, The Crusaders, Heroes i Circle of Doom), hybrydą strategii czasu rzeczywistego i roleplaya, z tą jednak różnicą, że tym razem twórcy, koreańskie studia Phantagram i Blueside, postawili na tryb sieciowy umożliwiając starcia tysiącom graczy z całego świata jednocześnie. Otrzymaliśmy więc grę typu MMOARTS, pod względem sposobu prowadzenia rozgrywki i fabuły najbardziej zbliżoną do Kingdom Under Fire: Yhe Crusaders.

Akcja Kingdom Under Fire II ponownie przenosi nas do świata Bersia przypominającego Europę z czasów średniowiecza. Tym razem jednak do nieustającej wojny pomiędzy Human Alliance (Elfy i ludzie), a Dark Legionem (Orki i Ogry) dołączyła trzecia frakcja - pochodząca z innego wymiaru Encablossa (jej szeregi zasilają mutanty i potwory). Oczywiście w związku z pojawieniem się nowej rasy do znanych z poprzednich odsłon bohaterów dołączyli kolejni z unikalnym wyglądem i umiejętnościami. W trakcie zabawy zwiedzimy ogromny kontynent i nieznane dotąd lądy.

Jak nietrudno się domyśleć, na początku musimy opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu, a następnie zrobić wszystko co w naszej mocy, aby zdominować pozostałe nacje. W tym celu tworzymy potężną armię i prowadzimy ją do boju. Jeśli jednak nasz przeciwnik jest zbyt potężny zawsze możemy połączyć siły z innymi graczami. Starcia są naprawdę epickie, gdyż na polu bitwy spotykają się często wielotysięczne armie. Szczególnie widowiskowe są oblężenia zamków i fortec, zresztą podczas ich realizacji twórcy wzorowali się na scenach z takich filmów jak Władca Pierścieni czy Królestwo Niebieskie. Atakujący starając się przedostać przez mury obronne rzucają drabiny, atakują katapultami i usiłują wyważyć główną bramę, natomiast obrońcy próbują na bieżąco naprawiać zniszczenia i uniemożliwić najeźdźcom wtargnięcie. Rzeczą normalną są również walki na murach zamkowych. W bitwach bierze udział także nasz awatar (jednocześnie dowódca wojsk), którego działaniami możemy kierować z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Najazdy na wrogie terytoria i obrona własnych ziem to jednak nie wszystko, czym twórcy postanowili wypełnić nasz czas. Możemy również, jak w typowym MMORPGu, rozmawiać z innymi graczami, zawierać sojusze, wymieniać się z nimi i tworzyć gildie, które z kolei mogą połączyć się w jeszcze większe ugrupowania.

Chociaż główną atrakcją Kingdom Under Fire II są właśnie rozgrywki sieciowe, deweloperzy przygotowali również kampanię dla jednego gracza przypominającą tę znaną z The Crusaders, chociaż bardziej rozbudowaną i posiadającą ciekawszą fabułę. Podobnie jak tam musimy pomóc wybranej nacji zagarnąć terytoria pozostałych, a kiedy już uda nam się zapanować nad całym kontynentem odnosimy zwycięstwo. Chociaż nasze postępy w trakcie solowej zabawy nie mają wpływu na świat w multiplayerze i odwrotnie, to jednak po ukończeniu kampanii otrzymujemy pewne dodatkowe elementy, które możemy wykorzystać w trakcje starć z żywymi graczami.

W porównaniu z poprzednimi częściami, w Kingdom Under Fire II poprawie uległ system prowadzenia rozgrywki, a przede wszystkim zarządzania jednostkami - teraz jest on bardziej intuicyjny, a jednocześnie pozwala na wykorzystanie różnych, nawet zaawansowanych bardziej złażonych taktyk. Gra charakteryzuje się świetną oprawą audiowizualną, natomiast zaawansowany silnik graficzny umożliwia pojawienie się na ekranie tysięcy jednostek jednocześnie.


Gra pojawi się tylko na Xbox 360 oraz PC

źródło: Kingdom Under Fire II ( X360 ) - Encyklopedia Gier | GRY-OnLine



----------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli pomogłem kliknij : Dziękuje
 

leonkg

Użytkownik
Użytkownik
Na tym filmie grafika jest zawalista, zobaczymy jak bedzie w grze ;p
Mi sie odrazu przypomina Naruto, jak slysze ten język jak gadają ;p
 

dud22

Użytkownik
Użytkownik
Heh nie wyglada na mmorpg ale jeśli tak wyglądać bedzie i to mmorpg to jest na co czekać naprawdę :)
 
P

pietrasz

Guest
no grafika fantastyczna , też się zdziwiłem :) Fajna siepanka będzie :)
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
wyglada lepiej od poprzedniej lipnej na maksa czesci;)
 
P

pietrasz

Guest
hehe coś czuje że się zajme szukaniem ciekawostek dla tego forum :))
 

matix755

Użytkownik
Użytkownik
taa co z tego że grafa będzie PRO jak będzie pełno bugów :/
 

dud22

Użytkownik
Użytkownik
No nie wiadomo czy będzie pełno bugów... to co tak piszesz :p
 
P

pietrasz

Guest
myślę że to będzie gra pozbawiona bugów bo robią ją już dosyc długo podobno od 2002 roku. Czyli gra bedzie robiona 8 lat :)

Zrobie mały offtop, Wiecie moze czy jest jakies final fantasy na xboxa (mmo)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
myślę że to będzie gra pozbawiona bugów bo robią ją już dosyc długo podobno od 2002 roku. Czyli gra bedzie robiona 8 lat :)

Zrobie mały offtop, Wiecie moze czy jest jakies final fantasy na xboxa (mmo)
jest:) FFXI FINAL FANTASY XI 2008 EDITION#nowa#NAJTANIEJ z PL (743521087) - Aukcje internetowe Allegro
ciekawe jak ten KUF2 wyjdzie w praniu
 

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
Mimo wszystko - jestem na tak!

Ale edytujcie nazwę tematu i wklepcie tam tytuł gry...
 

arturfu

Banned
Użytkownik
gra bedzie swietna :D
 

Kaliberek

Użytkownik
Użytkownik
Mi to strasznie przypomina Ninety nine nights. Zaniedługo dwójka wychodzi więc będzie konkurecja.
 

trykosz

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie to co napisał Kaliberek to jest "kopia" Ninety Nine Nights. Z tym, że z lepszą grafiką i paroma dodanymi rzeczami. Podobieństwa to np. to, że walimy jakieś orki, mamy swojego pomocnika (tutaj akurat panienka), mamy wojsko (nawet identycznie wyglądają), walka wygląda identycznie, wszystko jest identyczne do N3. ;d
 

aerO^

Użytkownik
Użytkownik
Gra wygląda na fajną , ale nie gadajcie , że od 2002 roku ludzie... przecież oni musieliby zmieniać silniki graficzne co najmniej 2 razy i fizykę gry z resztą też , wtedy ta gra wyszłaby na 'świeżego' Xboxa 1 , nie mówmy tu o kolejnym Duke Nukem For(N)ever...
 

maclogan

Banned
Użytkownik
odp

Ten filmik na youtube jest z wersji na PC i to na dobrze dopakowanego PC żeby uciągnął taką animacje i grafikę , ciekawe jak to będzie wyglądać na konsoli ?
 

Korsak

Użytkownik
Użytkownik
A czemu ja na filmiku widziałem tutoriala jak do pc czyli W,S,A,D i jeszcze do mychy itp.
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Dawno nie widziałem tak dobre grafy.
 
P

pietrasz

Guest
Może przypomina Ninety nine nights, ale Ninety nine nights jest przez singla a ta MMO ::)
Takich gier oczekiwałem na xboxa :) + jeszcze świetna grafika no tylko czekac na premiere :)
 

arturfu

Banned
Użytkownik
ale przeciez ciebie grafika nie interesuje ;p
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom