Czy ta Nagrywarka nagra najnowsze gry na xbox 360?LT3.0

NiZiel

Świeżak
Świeżak
NAGRYWARKA DVD-RW LITEON iHAS124 SATA x24 CZARNY (4359672272) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nagra ona gry na xbox typu watch dogs

z góry dziękuje za pomoc.
 

Murded

Banned
Niestety nie. Jak chcesz nagrywać w 100% gry XGD3 musisz mieć nagrywarkę ihas rewizja B. Są one dosyć droższe od takiej ale np. używaną kupisz za 150zł.
 

FormlessBag7

Użytkownik
Użytkownik
Mam tę nagrywarkę i daję radę, nagrywa dobrze lecz gdy próbowałem nagrać WD, to mi do 46% instalowało się a dalej nic crash możliwe, że coś źle robiłem, ale nagrywarka fajna :p
EDIT: Nie mam tej, ale mam Lite-ON iHas 124-xx rev.B
 

Murded

Banned
Ja też mam czasami crashe ale nie w nagrywaniu ani instalowaniu (wszystkie zainstalowały się i nagrały 100%)(Ihas 124-19B) no ale duzo też zależy od przędkości nagrywania,ustawienia EEPROM itd. Crashe zdarzają się w grze czasami scina się gra i konsola no i trzeba konsolkę wyłączyć. Może to wina lasera,nie wiem już ;d Ale co do nagrywarki ihas 124-19b to naprawdę bardzo dobra i nagra Ci wszystkie gry.
 

bas233

Użytkownik
Użytkownik
Kup Sobie Ihas Eu/E za 60 zł na allegro , mam tą nagrywarkę i nagrywa wszystkie gry Xgd 3 w 100% typu Watch dogs , Titanfall , itp jestem z niej bardzo zadowolony więc polecam ci ją kupić, ihas B jest drogi jak na nagrywarkę a zastępcą jego jest teraz Ihas Eu
 

wielkipinki

Świeżak
Świeżak
możesz podać aukcje, bądź oznaczenie dokładne nagrywarki. Chce sobie dziś kupić w saturnie bądź media taką sztukę aby w końcu pograć
 

bas233

Użytkownik
Użytkownik
Nagrywarkę ja kupowałem na allegro bo dokładnie pisało rev.Eu/e nwm jak to będzie ze sklepami typu saturn itp poszukaj sobie na allegro ale żeby pisało rewizja Eu/E
 

Do góry Bottom