1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ta Nagrywarka nagra najnowsze gry na xbox 360?LT3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez NiZiel, Lipiec 5, 2014.

1. NiZiel

NiZiel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Murded

Murded Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niestety nie. Jak chcesz nagrywać w 100% gry XGD3 musisz mieć nagrywarkę ihas rewizja B. Są one dosyć droższe od takiej ale np. używaną kupisz za 150zł.

1 osoba to lubi.
  4. FormlessBag7

FormlessBag7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Mam tę nagrywarkę i daję radę, nagrywa dobrze lecz gdy próbowałem nagrać WD, to mi do 46% instalowało się a dalej nic crash możliwe, że coś źle robiłem, ale nagrywarka fajna :p
    EDIT: Nie mam tej, ale mam Lite-ON iHas 124-xx rev.B

5. Murded

Murded Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja też mam czasami crashe ale nie w nagrywaniu ani instalowaniu (wszystkie zainstalowały się i nagrały 100%)(Ihas 124-19B) no ale duzo też zależy od przędkości nagrywania,ustawienia EEPROM itd. Crashe zdarzają się w grze czasami scina się gra i konsola no i trzeba konsolkę wyłączyć. Może to wina lasera,nie wiem już ;d Ale co do nagrywarki ihas 124-19b to naprawdę bardzo dobra i nagra Ci wszystkie gry.

6. bas233

bas233 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bystra
    Kup Sobie Ihas Eu/E za 60 zł na allegro , mam tą nagrywarkę i nagrywa wszystkie gry Xgd 3 w 100% typu Watch dogs , Titanfall , itp jestem z niej bardzo zadowolony więc polecam ci ją kupić, ihas B jest drogi jak na nagrywarkę a zastępcą jego jest teraz Ihas Eu

7. wielkipinki

wielkipinki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    możesz podać aukcje, bądź oznaczenie dokładne nagrywarki. Chce sobie dziś kupić w saturnie bądź media taką sztukę aby w końcu pograć

8. bas233

bas233 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bystra
    Nagrywarkę ja kupowałem na allegro bo dokładnie pisało rev.Eu/e nwm jak to będzie ze sklepami typu saturn itp poszukaj sobie na allegro ale żeby pisało rewizja Eu/E

Wczytywanie...

Poleć forum