1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ta nagrywarka nagra?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez riken87, Marzec 9, 2010.

1. riken87

riken87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie jak wypalić gierkę na dvd dl jak mojej nagrywarki niema w programie ImgBurn
    oto screen z nero infotool http://img704.imageshack.us/img704/5624/beztytuumup.jpg

2. Lotnik421 Xbox One

3. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    No ale z tego co widze to twoja nagrywarka odczytuje i zapisuje dane na plyty DL R+. Wiec w czym problem ?

4. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    matSHITa , jak sam nazwa wskazuje :) Może ci się uda na 10 płyt nagrać kilka gier poprawnie , ale nie licz na cuda :)

sam jestem posiadaczem tego złomu i niestety z 5 płyt poszło się ....

PS kup jakaś dużą nagrywarkę i przejściówkę/kieszeń

5. riken87

riken87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak ale jak nagrać gierkę za pomocą ImgBurn jak tam gdzie się pokazuje markę nagrywarki to co ja mam wybrać jak matSHITa tam niema?

Co do nagrywarki to może ta na 2 lapie będzie lepszahttp://img442.imageshack.us/img442/1972/beztytuuddr.jpg

Można prosić o jakieś poradniki nagrywania innym programem niż IMGburn (proszę o polskie:p)

6. neCro

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    No to nie wypalisz chyba ta pierwsza, a co do tej drugiej to OK. Ja mam wlasnie TSSTCorp nie sa one najlepszymi nagrywarami ale mi dziala bez zarzutu juz od prawie roku i moge Ci jak smialo polecic.

7. HoFi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    http://xboxforum.pl/iso-f31/nagrywanie-obrazu-iso-za-pomoca-clonecd-9817.html

po drugie jest już taki temat http://xboxforum.pl/iso-f10/czy-ta-nagrywarka-nagram-gre-na-xboxa-6765-56.html

po trzecie: wszystkie nagrywarki laptopowe nie należy do najlepszych a do tego płyty DL są dość "wymagające". Oczywiście są użytkownicy którzy nie narzekają.

PS:Tsstcorp to Toshiba Samsung Storage Technology Corporation a Matshita to Panasonic ( to są firmy produkujące nagrywarki a nie w których są montowane !!!!)
    Ps2 ładne nogi :p

8. riken87

riken87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to nadzieja:]
    A jakim programem nagrywasz na niej?

Czyli dobrze rozumiem ze Tsstcorp to Toshiba Samsung Storage Technology Corporation
    a Matshita to tylko Panasonic .?

9. neCro

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    IMGburnem i wszystko ladnie smiga, na... zeby nie sklamac 20 wypalonych plyt zepsulem jedna (GTA IV Episodes From Liberty City).

PS. Po drugim nagraniu oczywiscie dzialala :)

10. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Ja nie wiem co wy z tym IMGBurnem...Osobiscie zle zaczalem z nim wspolprace bo juz 1 plyte ktora chcialem nagrac mi zepsul i od tego czasu nagrywam na Xbox Buckup Creator i nie mialem zadnego bledu. Nawet jednej plytki mi nie zepsul. Takze polacam wam ten programik, bardzo latwy w obsludze trzeba dodac :)

11. HoFi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin

Nagrany gry oczywiście mogą działać, ale słabe nagrywarki powodują błędy ,które korektor w napędzie odczytującym musi poprawić, co powoduje opóźnienie jak i większe "zużycie" lasera. Czyli nagrywanie na słabej nagrywarce jest równe z używaniem płyt firmy OMEGA,HAWK itp

Można grac z dysku :) co rozwiązuje teoretycznie problem

12. riken87

riken87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No o to mi włośnie chodziło proste, łatwe i przyjemne .

Możesz mi polecić jaka wersja Xbox Buckup Creator jest najleprza teraz za ssałem v2.8

Wczytywanie...

Poleć forum