1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy tą nagrywarką nagram bez żadnych błędów gry na XGD3?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Paweł Butor, Luty 18, 2014.

1. Paweł Butor

Paweł Butor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Prudnik, Poland
    Witam. Czy tą nagrywarką nagram bez żadnych błędów gry na XGD3? NAGRYWARKA DVD-RW LITEON iHAS124 SATA x24 CZARNY (3969773567) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Jakbyście mogli powiedzieć bym był bardzo wdzięczny ;).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    BurnerMAX'a od c4eva do niej nie wgrasz ale jeżeli trafisz na jakąś rewizję, która jest kompatybilna z Payload Tool to może nagrasz ;) (Dlaczego napisałem może? Dlatego, że nawet jeżeli poprawnie wypali to gra może nie działać - taki program..)

4. marek789

marek789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sosnowiec
    To jest rewizja EU bo jak ja kupowałem to pytałem o nią. Ale ja ją mam i mi wszystko działa, każda gra wypalona na verbatimie działa

5. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie spotkałem się z rewizją EU ale na pewno się da do tego wgrać lt max ewentualnie Paytools który jest wadliwy jak xbox 360 xeon. Może działać ale nie musi, każda nagrywarka z liteon model 124-624+te do crossa mają lt max to pewniak inne Paytools.

6. Twori

Twori Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja ostatnio brałem stąd Nagrywarka DVD-RW LITEON iHAS124 SATA CZARNY x24 (3963133898) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i to jest właśnie iHAS124-14 EU. Nie da się wgrać LT max, ale bezproblemowo działa z Burnermax Payload Tool i nagrywa pełne XGD3. Łącznie z weryfikacją i instalacją gier na dysk Xbox'a.

Wczytywanie...

Poleć forum