1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ta nagrywarka podoła zadaniu??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wesley123, Luty 21, 2013.

1. wesley123

wesley123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam zakupiłem nagrywarkę Samsung SE-208ABB/TSWS(pod USB) i czy jest jakiś sposób abym nagrał grę na x360 która ma pojemność 8*738*846*720 a mogę tylko nagrać 7,9gb.
    Proszę o pomoc dużo szukałem ale nic nie mogę znaleść ;[ Hellp
    Odrazu pisze ze szkoda mi teraz wydawać pieniądze na nowa nagrywarkę chodzi mi o (Ihas)
    Czy pozostaje mi nagrywac gry tylko do 7,8 gb :((:)dispirited:

2. Lotnik421 Xbox One

3. mseredin

mseredin XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mikołów, Śląskie
    Odp: Czy ta nagrywarka podoła zadaniu??

Mozesz sprobowac z programem burnermax payload ale z doswiadczenia ci powiem ze raczej nie uda ci sie nagrac poprawnie gry xgd3. Tylko ihas i to najlepiej w rev. B!!!

Edit: zapomnialem ze mozesz rowniez probowac nagrywajac uzyc opcji tuncate (z tego co wiem to opcja ta ucina koncowke obrazu). Czesc gier powinna dzialac.

Poszukaj na forum jest kilka tematow na ten temat - a podstawa to poradnik nagrywania w dziale "dla swiezakow" (sa dwa - jeden dla lt 2.0 i jeden dla lt 3.0).

Wysyłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk 2

4. mlodzik13

mlodzik13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Trójmiasto
    Gry na innych nagrywarkach niż IHAS możesz nagrywać "Over Burn" czyli nagrywa do końca płyty lecz nie jest to bezpieczne ze względu na to że nie dogrywa reszty sektorów zabezpieczeń i możesz zostać wykryty dość szybko grając na Live a i gry bd sie przycinać wywalać do interfejsu lub wgl. się nie bd włączać

Wczytywanie...

Poleć forum