1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ta oferta X'boxa jest opłacalna

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Viral, Czerwiec 4, 2010.

1. Viral

Viral Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Znalazłem dzisiaj u siebie w careefour'że xboxa elite - pełne okablowanie, dysk, headset itd za 888zł. Czy to dobra cena jak na taki zestaw? Na allegro takie zestawy z przesyłką kosztują ok 900zł, ale wolę się upewnić.

mini pytanie: Ja już bym miał x'a, to jakim kablem podłączyłbym go pod monitor od komputera?

2. Lotnik421 Xbox One

3. RHCP.

RHCP. Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kaków / Bieżanów ! :D
    Tak wez ten z carrefour

kablem VGA

4. RHCP.

RHCP. Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kaków / Bieżanów ! :D
  5. Virgilio

Virgilio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Przemyśl
    Bardzo dobra oferta :) W takiej cenie sklepy internetowe oferuja ta konsole + przesylka. ja bym brał od razu :)
    Co do pytania: to mozesz kablem VGA (czyli D-SUB) lub kablem HDMI

6. Taz

Taz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg/Szczecin
  7. Virgilio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Przemyśl
    Łał to takie coś jest jeszcze w obiegu ?! Myślałem że to już dawno służy jako cegła do budowy domu Billa Gatesa...
    Viral- poszukaj na pudełku takiej szparki i pokombinuj palcami, abyś mógł odczytać naklejke z tyłu xboxa. Jeśli konsola będzie z 2009 roku to bierz, jeśli wcześniejsza to broń Boże :)
    BTW: czy są już konsole z 2010 roku ? Bo przymierzam się do kupna, a chce mieć jak najwcześniejszą ,bo chce mieć dłuższą gwarancje :)

8. Viral

Viral Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie jak wracałem do domu, to sam się na siebie wkurzałem, że nie sprawdziłem tego od razu.
    Dzięki za szybką odpowiedź, a co do tego kabla, to znalazłbym go w jakimś mediamarkt\tesco\careefour w podobnej cenie, czy lepiej kupować na Allegro?

9. Virgilio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Przemyśl
    Ale to musi być kabel specjalnie XBOX360>VGA. Jeśli dokładnie taki to śmiało kupuj w innych sklepach.

10. Viral

Viral Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok wielkie dzięki :] Jak zakupie (o ile w ogóle zakupie) to was pewnie jeszcze odwiedzę, żeby pozadawać jakieś głupie pytania :p Dzięki wszystkim!

11. Vantage

Vantage Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do core, to się nie ma co obawiać, wystarczy zerknąć na pudełko, to widać od razu :).

Wczytywanie...

Poleć forum