1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy tak będzie wyglądać start Xbox One w Polsce?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NikoBellic91, Maj 26, 2014.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo

Do sieci wyciekły informacje na temat długo wyczekiwanej polskiej premiery Xbox One. Czy oferowane przez firmę ceny oraz usługi przekonają naszych rodaków, że warto wybrać Microsoft zamiast konkurencji? Zanim odpowiecie na to pytanie, zapoznajcie się z poniższym tekstem. Zapewniam, że prognozy przewyższają Wasze oczekiwania.

Pamiętam początkowe oburzenie – zarówno moje, jak i czytelników – na wieść o odsunięciu polskiej premiery Xbox One w Polsce. Wstępnie wspólnie uznaliśmy to za zniewagę. Kolejne miesiące obecności konsoli na rynku pokazywały jednak, że wcale tak dużo nie straciliśmy – liczba i jakość dostępnych funkcji rosła bowiem dopiero z czasem, co przekonało mnie, że lepiej dla wszystkich będzie, jeśli na nasz rynek trafi dopiero gotowe urządzenie (o czym starałem się Was przekonać w tym artykule).

Jednak, jak wiadomo, czas szybko zlatuje na dobrej zabawie i do pierwszego dnia amerykańskiej ofensywy pozostały już tylko nieco ponad trzy miesiące. I choć już od dawna redakcje z całego kraju wysyłają zapytania do polskiego oddziału MS, pierwsze informacje pochodzą z zupełnie innego źródła.

Serwis Spider’s Web, powołując się na „dobrze poinformowanego sympatyka” firmy (za którego słowa osobiście ręczą) ujawnił ostatnio kilka interesujących szczegółów dotyczących wrześniowej premiery.

1. Konsola pojawi się w dwóch wersjach cenowych – 1690 złotych bez i 1990 zł z Kinectem. Podział ten wpisuje się w nową politykę „wyboru” firmy, jednocześnie dostosowując koszt zakupu do konkurencji.
    2. W dniu premiery nie będzie dostępna usługa Xbox Music – ma ją zastąpić (to akurat niepotwierdzona informacja) tworzona z MS aplikacja Spotify
    3. Usługa Xbox Video (czyli kupowanie i wypożyczanie filmów) będzie dostępna u nas już od września. Dodatkowo MS prowadzi właśnie rozmowy z „czołowym polskim dostawcą VoD”.
    4. Kinect będzie rozumiał polskie komendy, oferując znacznie więcej funkcji, niż miało to miejsce w przypadku pierwszej jego wersji.

Trzeba przyznać, że jeśli informacje się potwierdzą (skontaktowaliśmy się w tej sprawie z polskim oddziałem Microsoftu, którego przedstawiciele odmówili jednak komentarza), Xbox One będzie miał do zaoferowania u nas więcej niż Sony, co może stać się przeciwwagą dla opóźnionej premiery w walce o klienta. Zwłaszcza teraz, gdy zatarły się różnice cenowe, a dostępność przed następnymi Świętami nie będzie już tak ograniczona.​

Źródło: Czy tak będzie wyglądać start Xbox One w Polsce? ÂŤ polskilive.pl – Centrum Informacji o Xbox Live w Polsce

2 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Jeśli naprawdę będzie kosztować 1700zł to możliwe, że zagości u mnie w domu pod koniec roku ;d

4. mirek5130

mirek5130 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli naprawdę będzie kosztować 1700zł to na pewno zagości u mnie w domu już we wrześniu :D

5. jarek9292

jarek9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jak wyjdzie RGH to i ja dam te 1700 zł

2 użytkowników lubi ten post.
  6. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    heheh na RGH nie ma co liczyc przynajmniej z 3 lata:D

7. ZdzichoTnT

ZdzichoTnT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Będzie ładnie wyglądać obok ps4

8. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    to w sam raz, zeby wydac poprawione modele ;]

9. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  10. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Gry dadzą w promocji po 230 zł :) A tak poważnie to ceny gier już są w sklepach wystarczy wejść na www.

11. sajosoldier

sajosoldier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tylko, że Ci co mieli pieniądze i chcieli mieć już nową generację to kupili ps4. A czy przekonają cenami polaków to nie wiem, bo ja i tak ps 4 teraz wolę kupić ze względu na to, że moją już je moi znajomi.

12. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Prorok?

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4

13. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    One się będzie na pewno sprzedawać z opcją przeróbki tak w cenie extremalnej gier nie ma co tego kupować nawet za 1zl

Wczytywanie...

Poleć forum