1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy taka nagrywarka prawidłowo nagra iso na x360?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez alex___17, Czerwiec 14, 2011.

1. alex___17

alex___17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nagrywarka DVD LG GSA-H55L IDE ATA Tylko DVD (1657441640) - Aukcje internetowe Allegro
    Czy gra będzie działać? Patrzyłem już na temat z wg was najlepszymi nagrywarkami ale ich nie ma na Allegro.

P.S. Mam złącze ATA

2. Lotnik421 Xbox One

3. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Lepiej dolozyc 20zl wiecej i kupic w 100% sprawna nagrywarke, natomiast co do twojego pytania to raczej na 99% bedzie nagrywac piraty

4. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie polecam zakupu używanych napędów tym bardziej LG ;) z używek to poszukaj najlepiej pioneer dvr-112D jeden z lepszych palników jakie wyszły. Nówka na ebay ostatnio po 350zł była

5. alex___17

alex___17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  6. marko_25

marko_25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak jak najbardziej Polecam sam taka posiadam.

7. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Proponuje się nie kierować tym komentarzem. Mało wiarygodny użytkownik, któremu bardziej zależy na nabijaniu postów niż pomocy innym. Podpisuje się tylko pod tym co zostało już powiedziane i nie wnosi nic do tematu. Jako że sam w tym temacie mam niewiele do powiedzenia proponuje skorzystania z jakiegoś serwisu komputerowego, gdzie będą zamieszczone komentarze posiadaczy lub jakieś testy. Sam mam LG, starszy model, którego już nie ma w sprzedaży ale przy zakupie kierowałem się opiniami komputronika. Z nagrywaniem verbatimów nigdy nie miałem problemów, inne płyty, takie jak emtec, tdk nie za bardzo łykała.

8. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Owszem uzytkownik Marko_25 tylko podbija posty ale Pioneer to faktycznie bardzo dobrej jakosci nagrywarka gdy mialem kompa stacjonarnego nagralem na niej wiele plyt i jakosc nagranych plyt byla bardzo dobra z reszta recenzje tej nagrywarki to potwierdzały

9. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    sory zapomniałem o tym temacie ;)

bierz tego pionka co podałeś albo AD-7260S | Sony Optiarc ten napęd zbiera też dobre recenzje, lub w ostateczności Lite-ON Super AllWrite DVD+/-RW iHAS124-19 bulk black (Serial ATA) - Notebooki, komputery, laptopy, monitory, karty graficzne - Komputronik internetowy sklep komputerowy pali dobrze albo podobno często pada.

Co do tego litka, jak zrobisz sobie crossflas będziesz miał plextora 890AS bodajże ;) bo to ta sama nagrywarka sprzedawana z innym firmwarem.

Wczytywanie...

Poleć forum