1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy taka przeróbka xboxa 360 istnieje???

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kowalus66, Wrzesień 28, 2010.

1. kowalus66

kowalus66 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Chcę wlaśnie kupić xboxa:p Trafilem do pewnego "sklepu" gdzie Pan zaoferował mi dwie opcje przeróbki:
    1. Nieco tańszą, po której daje mi on wlasną gwarancję 6 miesiecy (wspomniał coś o dobraniu sie do konsolki)
    2. Nieco droższą, dzięki której bede miał konsolę przerobioną + nie utracę 3 letniej gwarancji Microsoftu (nie dopytalem tylko jak to bedzie jeszcze z opcją grania w sieci tzn czy oznaczało by to jednoznacznie że nie dostane bana za przeróbkę)

Pytanie moje brzmi: czy opcja nr 2 jest faktycznie możliwa i czy warto dopłacic 100% opcji nr 1???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mafia 2

Mafia 2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Miasto zła
    to slabo gadasz z tym co ma ci przerabiac ty sie nas pytasz spytaj sie jego
    szukaj pytan u zrodla ^^

4. Gsm Liberty

Gsm Liberty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    1.Robi sam
    2.Daje komuś kto ma wieksze pojęcie i na dzień dobry nie rozłupie konsoli jak orzecha włoskiego:)

Przeróbka wiąze się zawsze z utratą gwarancji - teoretycznie
    Robiłem sztuki które przechodziły normalnie na gwarancji:)

P.S
    Nie ten dział

5. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak jak wyżej, nie ten dział.

Temat kosz.

Wczytywanie...

Poleć forum