1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy taki kabel zadziała ?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez opeael2, Czerwiec 13, 2011.

1. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    witam

mam pytanie

mam konsole w wersji slim i tv samsung który nie ma hdmi ale ma wejscie component

czy taki kabel zadziala ??

High Q kabel HDMI AV HDTV 1,5m GOLD 1,3b przewod (1643018831) - Aukcje internetowe Allegro

ewentualnie czy sa jakieś inne zeby puścić obraz hdmi i podlączyć pod component??

2. Lotnik421 Xbox One

3. pirania36

pirania36 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    domu
    Weź component przez wyjście A/V. Umożliwia przenoszenie obrazu wysokiej rozdzielczości HDTV. Ja w fat mam taki kabel i jest przełącznik na nim do wyboru TV czy HDTV. Dźwięk analogowy jest i optyk cyfrowy 5.1. Chyba że nie masz tego kabla w zestawie. A czy ten kabel z allegro będzie działać to nie jestem zbyt pewny lecz HDMI jest cyfrowy a component to analog.

4. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    skoro zmontowali to działac będzie ale jak kupisz konwerter sygnału. ale jest to nie opłacalna sprawa. kup AV->component (najlepiej oryginał).

5. pirania36

pirania36 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    domu
    jak coś to mam taki na zbyciu po elitce jutro od rana do 20 mozemy pogadac bo teraz to w robocie siedze napisz pw odrazu jak ustawic numer gg w profilu

Wczytywanie...

Poleć forum