1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy taki myk uchroni mnie przed banem ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez choke, Sierpień 22, 2010.

1. choke

choke Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam x z litkiem i przeróbą LT wszytko było pięknie dopóki nie zagrałem u kumpla przez XBL ,łezka w oku pytanie dlaczego itp. Lubię singla ale w parę tytułów bym zagrał online ,więc jako informatyk zacząłem kombinować, że kupie arkade i będą na niej grał online, lecz nie wydało mi się to optymalne. Później pomyślałem że cofnę przeróbkę kurcze ale szkoda mi znowu moich 20 gierek itp.
    Znalazłem złoty środek, tak myślę, kupie firmowy napęd i jeżeli będę mieć ochotę zagrać online to będę odpinał dysk i grał z samych płyt oczywiście oryginalnych a póżniej odpinam neta i zmieniam napęd :)

Co o tym myślicie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    mysle, ze najpierw musisz miec DVDKey napedu zeby zrobic cos takiego. potem ten DVDKey nalezy zaaplikowac do napedu ktory kupisz. inaczej nie bedzie gralo miedzy konsola a napedem.

4. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
  5. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Tylko z tego co pamiętam powinieneś grać w necie na oryginalnym napędzie, a tego co kupisz przerób.

Wczytywanie...

Poleć forum