1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy takim kablem podącze xboxa do monitora ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Colorowy, Październik 9, 2012.

1. Colorowy

Colorowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    JG
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Varon.23

Varon.23 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zd wola
    jeżeli masz telewizor z tą obsługą to tak , nie wiem jak to będzie z monitorami gdyż monitory nie mają wbudowanego głośnika z tego co wiem , ale są wyjątki , u ciebie będzie problem prawdopodobnie z dźwiękiem, pozdrawiam

4. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    Jeśli masz wbudowany głośnik, to plus na Twoją strone, ale niestety sa monitory które nie mają wyciąganego kabla video, tak jak mój...Więc nie podłącze do niego kabla, ponieważ ten jest wbudowany w monitor...

Wczytywanie...

Poleć forum