1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy te akumulatorki nadają się do pada?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Shiz, Lipiec 4, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Shiz

Shiz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pleszew, wielkopolskie
    Chodzi o: GP Rechargeable NIMH 2500 HR6 250AAHC 1.2X TYP. 2450mah STANDARD CHARGE 16HRS 240mA to są informacje które piszą na akumulatorkach nie znam się na tym więc proszę o pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak nadają się.

4. kobek66

kobek66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    Każde akumulatorki AA nadają się do pada. Jednak najlepsza są akumulatorki Eneloop

5. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    dokładnie, miałem aku energizer'y 2650mAh i tylko przez 2miesiace super trzymały potem ich energia uciekała z każdym ładowaniem aż do 0... teraz mam eneloop'y właśnie od jakiś 4miesięcy i nie zauważyłem spadku mocy, używam ich także w walkie talkie tylko że w rozmiarze AAA i także trzymają strasznie długo a co najważniejsze gdy na padzie już mruga że koniec baterii to można jeszcze pograć 2 dni :) a nie 2 godziny :D

6. kobek66

kobek66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    Eneloop po naładowaniu mogą leżeć bezczynnie rok i dalej będą naładowane w ok. 90% a każde inne po 3tyg są już rozładowane

7. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    nie kwestionuję waszych doświadczeń, ale...w 2010 kupiłem 4 AA, Eurobatt. 2000mAh.konsola siadła, aku poszły w kąt.teraz znów pociskam na konsoli, a owe aku do dziś działają, jak działały. czasem po kilka dni kilkugodzinnego grania.nawet lepiej trzymają, niż 2 nowe Eurobatt 2700mAh, dokupione, bo 2 stare gdzieś posiałem.nie wiem, jaka to firma Eurobatt, ale mój przykład pokazuje, że jest wiele marek, i reguły nie ma raczej. ;)

8. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja od ponad roku używam na zmianę GP 2400 i Whitenergy 2700 i pierwsze sprawują się coraz gorzej. Z tych drugich jestem bardziej niż zadowolony.

OBEY ZIUTAS !! <=> GT-S5660 with Tapatalk 2

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum