1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy te akumulatorki się nadają?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sliker, Wrzesień 10, 2013.

1. Sliker

Sliker Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam chciałem się was poradzić czy te akumulatorki się nadają do pada xbox 360
    4 AKUMULATORKI GP RECYKO AA/R6 2100 mAh + BOX!!! (3536293901) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    4 x AKUMULATORKI R6/AA GP RECYKO NAŁDOWANE (3506374315) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i jeszcze ładowarka
    ŁADOWARKA GP NA AKUMULATORKI BATERIE AA / R6 GP (3517223402) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A i jeszcze jedną pytanie chciałem się spytać ile średnią trzymają takie zwykłe bateria AA w padzie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Akumulatorki tak sam mam takie,ale ładowarka nie chiński badziew.

4. Sliker

Sliker Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A mógłbyś podać jako ładowarkę najlepiej kupić? I czy na razie dopóki nie przyślą mi akumulatorków mogę używać zwykłych baterii?

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  6. mosakowski

mosakowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń, Poland
  7. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    @up a nie chciałbyś mi odsprzedać np 2 sztuk w tak okazyjnej cenie? a nie za 50 dych

8. Sliker

Sliker Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  9. jagielloma

jagielloma Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pewnie jakieś chińskie dziadostwo. ;) Lepiej kup dobre akumulatorki lub play&charge oryginalne. ;)

10. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    też pytałen o to rozwiązanie, z tego co wiem bateria trzyma krótko a nie da sie grać i ładować bo kabelek ma kilkanaście centymetrów.
    Irytują mnie wypowiedzi lepiej kup oryginalne itp. Po to są zamienniki żeby z nich korzystać, ja chciałem kupić kabel paly&charage za około 10 zł na alledrogo; dowiedziałem się że da się z nim zyc ,jedyne utrudnienei to to ze podobno lubi się sam wypinać z pada(jesli się nerwowo gra bo te zlącze wchodzi dość luźno)
    Podsumowująć ja postanowilem zakupić akumulatorki , bo mam ze 3 ładowarki w domu to jedną zabire ze sobą i będę miał do Padów. Gram juz z 3 tydzień ale okazjonalnie możez 30 h wyszło i według dasha mam jeszcze 2/3 baterii.

11. Sliker

Sliker Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    temat do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum