1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy te płyty się do czegokolwiek nadają?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Timo, Sierpień 18, 2009.

1. Timo

Timo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Siemano :)
    Zobaczyłem na allergio takie płytki: Omega DVD+R 8,5GB 8x DL 10+1 NAJTANIEJ WARSZAWA (707905577) - Aukcje internetowe Allegro
    Czy one się w ogóle do czegokolwiek nadają?
    I proszę o nie pisanie kup verby albo emtece, bo mam kryzys portfelowy...

2. Lotnik421 Xbox One

3. lordostros

lordostros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sierpc
    Osobiście nagrałem już ok. 40 gier na płyty Omegi i wszytkie bardzo dobrze się sprawują. Początkowo kupowałem Verby, jednak za cenę 1 opakowania mogę mieć prawie 3 paczki Omeg. Co więcej, nie zauważyłem żadnej różnicy podczas grania. Z czystym sumieniem mogę polecić te płytki.

4. BabyBoy

BabyBoy V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    Naprawdę warto zainteresować się Omegami?
    Jak wiemy..a przynajmniej jak część z nas wie,gry nie są na lata,starzejemy się albo nie mamy czasu już na granie,pogramy w coś,odłożymy..Kiedyś nagrywałem tylko na Verbatimach,później i do dziś były i są już tylko Esperanzy,zawsze to parę złotych w kieszeni,jak już wspomniałem,nie gram za często i stąd może ta oszczędność.
    Oczywiście,jeśli tytuł jest wart uwagi to warto pokusić się o kupno gry zaraz po premierze.
    I wszystkie gry jakie kiedyś nagrałem na Esperanzach chodzą do dziś.
    A jak jest z Omegami ? Czy równie dobrze się sprawują jak inne płyty ? Czy zależy jaki mamy napęd(Benq itd) ?

5. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Ja kupiłem na próbę jeden cake omeg i wszystko gra, gry idealnie wysmażone, żadnych błędów z odczytem. Gry zrzucam na hdd ofc.

6. BabyBoy

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    A jaki masz napęd w konsoli ? Czy to w ogóle ma znaczenie ? Wiem że mi kiedyś nie czytało chyba EMTECów a dałem znajomemu i jemu chodzi bez problemu.
    A dwa..z jaką prędkością najlepiej wypalać te OMEGI ?

7. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Napęd w mojej konsoli to Benq, użytkowany od ponad roku (mój X360 się jakoś trzyma), wypalam na nagrywarce pioneer z prędkością 2.4x. Jak na razie jestem zadowolony z omeg.

8. BabyBoy

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    Ja też mam BENQ czyli powinno być ok w takim razie :)
    Płytki zamówiłem już i zobaczymy co z tego będzie to też podziele się opiniami.

9. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jest temat o plytach

Wczytywanie...

Poleć forum