1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ten dysk się nada ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kiziurra, Kwiecień 18, 2014.

1. kiziurra

kiziurra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rogi
    Travelstar 500GB 2,5" 5400rpm SATA2 8MB (HTS545050A7E380) w Morele.net czy po włożeniu do obudowy od dysku xbox 360 slim będzie działał w konsoli?konsola jest nieprzerobiona

2. Lotnik421 Xbox One

3. p0358

p0358 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    W teorii tak, ale będzie widoczny jako dysk 320GB. Możesz spróbować podzielić go na dwie partycje - 320GB i 180GB, sposób działa na dyskach USB, ale nie jestem pewny czy na tych wkładanych do obudowy też...

4. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Jedno co mogę ci powiedzieć to tyle, że będzie działał jednak jak mówi kolega wyżej będzie widoczny jako 320GB co i tak jest dużą wagą według mnie i nawet tańsze chyba od oryginalnego dysku 320GB. Co do dzielenia na partycje to jestem zielony.

5. Peter007

Peter007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opoczno
    Przecież te tematy były wałkowane milion razy. Jedyny wysiłek jaki trzeba popełnić to użycie szukajki. Co prawda coraz ciężej jest tu coś znaleźć przez ten bałagan. Moderatorzy bardziej powinni się postarać przy porządkowaniu forum. Nie ma dnia, żeby nie pojawił się nowy temat o dyskach

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1122
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Co za bzdury piszecie ... oczywiście, że się nie nada ten dysk.
    Na konsoli bez RGH tylko oryg dyski, oraz kilka z WD - po odpowiednim przygotowaniu i fakt tylko do 320Gb.
    Tylko przy RGH każdy dysk 2,5" do 2 Tb będzie śmigał.

...kosz.

True, ale weź pod uwagę, że mod na forum nie siedzi 24h/dobę ... ja przed chwilą wróciłem z pracy.
    Wątek założony przed 16.00 a Ty godz później masz pretensje, że nie usunięty ... ochłoń trochę.

Co do sprzątania ..... jeśli dobrze się szuka to się znajduje :)

http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/tutorial-jak-przerobi-hdd-od-pc-tak-chodzi-pod-xboxem-360-a-170797/

Wczytywanie...

Poleć forum