1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ten ihas z W-wy będzie dobry ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez r4fael91, Październik 25, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. r4fael91

r4fael91 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warsaw, Poland, Poland
    Witam chcę jak najszybciej zakupić ihasa , czy ten będzie dobry do nagrywania gier w XDG3 - LiteON iHAS124-19 B + IXTREME Burner MAX XDG3 WAWA (2692538792) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? Rozumiem, że do wersji wyżej podanej już nie będę musiał nic dogrywać ? Czy wersja 524 B jest lepsza czy raczej w przypadku nagrywania gier na Xboxa nie ma żadnej różnicy ? A może ktoś jest z Wawy i może polecić gdzie można taniej dostać tą nagrywarkę ? Z góry przepraszam za pewnie tendencyjne pytania, ale w temacie Xboxa na razie jestem zielony :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Może być ta nagrywarka, nie ma sensu płacić za wyższy model, bo pod względem nagrywania gier na X'a to jest ALL THE SAME

4. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    ja kupowałem w sklepie Lorien już dawno temu, ale cena chyba wiele się nie będzie różniła

5. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Nie ma sensu po raz setny kontynuować tego samego tematu. Zajrzyj do poddziału IHAS.
    Zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum