1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ten kabel da radę z Xboxem?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Cesc93, Styczeń 16, 2013.

1. Cesc93

Cesc93 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Ząbki
    Witam!

Wiem, że temat klepany był co najmniej kilka razy, ale chce wiedzieć, jak sytuacja ma się w moim przypadku. Także po kolei. Obecnie używam kabla VGA BigBen, taki dokładniej -> Kabel VGA HQL - BigBen (Xbox 360) cena 89.00 - sklep ultima.pl - Kup Teraz!. Kierując się chęcią posiadania lepszej jakości kupiłem taki oto kabel KABEL HDMI-DVI(18+1) +AUDIO 5M [84457] | KOMPUTERY I PERYFERIA \ Peryferia \ Kable, Przejściówki, Konwertery, Kontrolery \ Monitorowe, TV \ HDMI - DVI | Sklep Ontech.pl - Gold Partner - Cisco, Linksys, Qnap, Brother, Unitek, PQI i teraz pytanie pierwsze... będzie on grał z Xboxem? Jak to ma jakieś znaczenie mam białą wersję Arcade. Wziąłem go ze względu na to, że ma kable od głosu. Dodam, że konsola działa na monitorze LG z wyjściami D-Sub, HDMI i DVI-D, ale ten Flatron nie ma głośników niestety, więc kabelek HDMI-HDMI mnie nie urządza.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Czy ten kabel da radę z Xboxem?

Będzie działać.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. Cesc93

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Ząbki
    Dziękuje za odpowiedź. Martwię się o to, bo gdzieś czytałem, że przez minijacka mogą być problemy, bo to dźwięk analogowy, a DVI czy HDMI to jakość cyfrowa.

5. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    dźwięk z konsoli cyfrowy jest tylko z wyjścia optycznego! Także ja nie wiem co Ty kombinujesz, co nie zrobisz będziesz miał analog w tym wypadku...

6. Cesc93

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Ząbki
    Olać dźwięk, on może być w analogu, chodzi mi o to, żeby obraz był cyfrowy. DVI-D jest złączem cyfrowym jak się dobrze orientuje.

Wczytywanie...

Poleć forum