1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ten kabel Xbox 360 HD VGA AV jest dobry?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SherniGamesPL, Lipiec 11, 2014.

1. SherniGamesPL

SherniGamesPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Eloszka właśnie mam zamiar podpiąć mojego Xboxika 360 do monitora pc. Przeglądając oferty na allegro trafiłem na to : KABEL VGA XBOX 360 GOLD RCA + AUDIO DO JACK 3,5mm (4385906463) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Moim pytaniem do was jest czy wszystko będzie działać, obraz będzie lepszy niż na TV ( przede wszystkim lepsza rozdzielczość itp) i czy dźwięk będzie działał bez zakłóceń. Dodam że mam monitor LCD firmy LG ale modelu nie pamiętam :p Tak więc z góry dziękuję za odpowiedzi :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Tylko oryginalny kabel Microsoftu daje pewność świetnego obrazu po vga. Inne kable to ruletka aczkolwiek ten kabel wygląda całkiem solidnie. Z dźwiękiem nie powinno być żadnego problemu. Jest przejściówka - podłączasz pod jacka jakieś głośniki i gra.

4. SherniGamesPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jednak to jest podróbka? Ale jak patrzyłem na sklep Microsoftu to taki kalalek kosztuje jakieś 130zł... tyle to nie mam. Czyli jednak mogę zaryzykować? Te dwadzieścia pare złotych to nie są jakieś ogromne koszta, chodzi mi bardziej czy ten kabel nie zepsuje konsolki? Może mam głupie obawy ale skoro to nie oryginałka to różnie możne być...

5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Konsoli nie powinien zepsuć :) jeśli będzie coś nie tak to tylko nie będziesz miał obrazu przez ten kabel.

6. SherniGamesPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za info :D Skoro konsolce nic złego nie może się stać to nawet jak nie będzie działać to te 20 złotych to nie są wielkie pieniądze, jednak kupuję :)

7. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mam taki sam kabel i działa od wielu lat, kiedyś często z niego korzystałem podczas robienia konsolek.

8. Xratheros

Xratheros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    orso, właśnie też kupiłem ten kabel, ale mam w menu lekko zamazaną czcionke, też tak masZ?

9. Poni

Poni Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
Wczytywanie...

Poleć forum