1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ten kontroler zadziała? / Epox / LiteOn iHas

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kofaniutki_misio, Listopad 9, 2011.

1. kofaniutki_misio

kofaniutki_misio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

Kupiłem nagrywarkę LiteON iHas 124 b, oczywiście z myślą o nagrywaniu gier.
    W komputerze stacjonarnym nie mam możliwości podpięcia taśmy SATA.

Proszę o podpowiedź jaki kontroler kupić, żebym nie miał problemów.

Moja płyta główna to Epox EP-8RDAE(I) --> EP-8RDAE EPOX EFA Motherboard Mainboard Drivers Manuals BIOSMotherboard Mainboard

Nie zamierzam przerabiać xboxa sam, więc interesuje mnie tani kontroler.

KARTA PCI KONTROLER ADAPTER SATA * 1xATA + 3xSATA (1902941209) - Aukcje internetowe Allegro
    KONTROLER PCI IDE SATA RAID + BIOS AK60A SKLEP FV (1907515379) - Aukcje internetowe Allegro

gdzieś w opisie wyczytałem ze płyta musi obsługiwać RAID, ale czy obsługuje to nie wiem :)
    Miałem już kontroler Maxtor SATA/150 PC, ale nie zadziałał. Obsługuj tylko dyski, wyczytałem tak w manualu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Za tą cene jedynie dostaniesz karty na chipsie promise który u większości nie działa
    Szukaj na chipsecie VIA (40-70zł)

4. Ernest Strzelczyk

Ernest Strzelczyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    jeśli nie chcesz przerabiać to nie lepiej kupić adapter sata >> usb??

5. marcindudek3

marcindudek3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gostynin
    Właśnie mam to samo pytanie. Bo chce sobie kupić taką nagrywarkę tylko potrzebne mi są odpowiednie przejściówki bo nie mam złącz SATA niestety na kompie. Aby nagrać grę na xboxie to trzeba przerobić tą nagrywarkę. Czy jeśli kupię ten kontroler KONTROLER PCI IDE SATA RAID + BIOS AK60A SKLEP FV (1907515376) - Aukcje internetowe Allegro
    i jeszcze ten AC2 KONTROLER ZASILAJACY DO DYSKOW SATA (2x S-ATA) (1914937172) - Aukcje internetowe Allegro to będę mógł spokojnie przerobić tą nagrywarkę i nagrywać gry w formacie XGD3??

Wczytywanie...

Poleć forum