Czy ten pad jest oryginalny?

Szymek1409

Świeżak
Świeżak
Witajcie!

Z góry przepraszam jeśli ten post umieszczony jest w złym dziale lecz potrzebuję pilnej pomocy ;)
Mam wątpliwości co do oryginalności pada xbox one. Oto link: http://allegro.pl/kontroler-pad-microsoft-xbox-360-bezprzewodowy-usb-i6747852800.html#thumb/2

Co o tym sądzicie? Sprzedawca zarzeka się, że to oryginał. Moją wątpliwość wzbudziła naklejka z tyłu (puste miejsca i ubogość certyfikatów). Co do opisu (wystawiony jako pad od xbox'a 360), jest to błąd sprzedawcy.

Pozdrawiam i liczę na pomoc :)
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Jak się zarzeka i twierdzi ze to oryginał. To moze tak samo wie do jakiej konsoli ten pad jest [emoji1][emoji1][emoji1].
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak mam taki sam model i naklejka wygląda identycznie, a co do jej krzywości to może była odklejana, kto wie.

Ps. Pady bezprzewodowe są tylko oryginalne.
 

Szymek1409

Świeżak
Świeżak
Tak mam taki sam model i naklejka wygląda identycznie, a co do jej krzywości to może była odklejana, kto wie.

Ps. Pady bezprzewodowe są tylko oryginalne.
Hmm...ja myślałem, że wszystkie pady do Xbox'a one od Microsoftu są bezprzewodowe. Skoro tak to wnioskuje z Twojej wypowiedzi, że na rynku nie ma żadnych podróbek padów do tej konsoli...cóż...nie wydaje mi się :D

Jak się zarzeka i twierdzi ze to oryginał. To moze tak samo wie do jakiej konsoli ten pad jest [emoji1][emoji1][emoji1].
To też wzbudza mój niepokój :D
 
Ostatnia edycja:

Szymek1409

Świeżak
Świeżak
#krzys1190 A gdzie kupiłeś tego pada? Fajnie jak by jeszcze ktoś się wypowiedział ;)
 

mastahkillah77

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja bym nie kombinował tylko wziął od kolegi żółtypl z tego forum :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
#krzys1190 A gdzie kupiłeś tego pada? Fajnie jak by jeszcze ktoś się wypowiedział ;)
Był w pakiecie z konsolą kupioną w sklepie.

Hmm...ja myślałem, że wszystkie pady do Xbox'a one od Microsoftu są bezprzewodowe. Skoro tak to wnioskuje z Twojej wypowiedzi, że na rynku nie ma żadnych podróbek padów do tej konsoli...cóż...nie wydaje mi się :D
Pokaż mi podróbkę pada Xbox, najlepiej jakiś temat na forum gdzie ktoś to ładnie wszytko opisał ;)
I nie mówię tu o zamiennikach innych firm.
 

Szymek1409

Świeżak
Świeżak
Pokaż mi podróbkę pada Xbox, najlepiej jakiś temat na forum gdzie ktoś to ładnie wszytko opisał ;)
I nie mówię tu o zamiennikach innych firm.
Przykładowo:
https://www.youtube.com/watch?v=eAvZZLaA6JM
Poza tym wystarczy wejść na aliexpress...Chińczycy podrobią wszystko ;)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Był w pakiecie z konsolą kupioną w sklepie.



Pokaż mi podróbkę pada Xbox, najlepiej jakiś temat na forum gdzie ktoś to ładnie wszytko opisał ;)
I nie mówię tu o zamiennikach innych firm.
Oczywiście że są podróbki

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Przykładowo:
Poza tym wystarczy wejść na aliexpress...Chińczycy podrobią wszystko ;)
Jestem w ciężkim szoku, dałbym sobie paznokcie obciąć że nie ma podróbek.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja swojego sprzedałem za 50zl wiec zależy na kogo trafisz ja preferuje zawsze odbiór osobisty wtedy widzę co kupuje
 

Do góry Bottom