1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ten pendrive będzie dobry ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gumowaty, Październik 5, 2013.

1. gumowaty

gumowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam zamiar kupić pendrive 16GB w celu grania w GTA V. Przeczytałem na forum, że jest to dobry sposób nie mając Ihasa. I mam pytanie - czy ten pendrive będzie dobry ? http://allegro.pl/goodram-twister-pendrive-16gb-30mb-s-promocja-i3570115915.html Czy będzie kompatybilny z Xboxem ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    Bedzie dzialal, ale ile dni to ci nie powiem
    Bardzo slaby pendrive, nie polecam ci go

Wiem natomiast ze bardzo dobrym penem jest Adata s102 Pro 16GB USB3.0 - jest bardzo szybki, tani (50zl) i jak na razie sprawuje sie wspaniale

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum