1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ten sprzęt długo potrzyma ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Piotrek696, Czerwiec 2, 2012.

1. Piotrek696

Piotrek696 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witam mam problem sprzedałem swojego xboxa 360 i chce kupic ps3
    Playstation 3 40GB + Fifa 11 + IDEALNA + ZAMIANA (2375257792) - Allegro.pl - Wi czy te ps3 opłaca sie kupić do niego jeszcze vga do kupie
    Czy w tej konsoli występuje często bład YLOD bo sprzedawca mówił że nie mam sie martwić że długo pochodzi , a co wy o tym myślicie czy ps3 jest tak awaryjne jak xbox ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    teoretycznie powino długo, sprzedawca nigdy ci powie ,że występuje bo tego nie sprzeda. ps3 są mniej awaryjne

4. krucz78

krucz78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    mialem ps3 40gb 4 lata zadnych problemow

5. Monyo

Monyo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stalowa Wola / Podkarpackie
    Mojemu koledze 40 GB wywaliło YLODa po 4 latach :)

Wczytywanie...

Poleć forum