1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ten telewizor będzie dobry ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez canarino, Sierpień 26, 2014.

1. canarino

canarino Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam zamiar kupić telewizor pod xboxa 360 i mam do wydania równo 1000 zł. Upatrzyłem sobie pewien model w media markt pod tym linkiem Telewizor SAMSUNG UE32H5000AW, Telewizory - Media Markt . Nie do końca znam się na telewizorach więc ciekawi mnie co sądzicie o tym modelu. Czy on nadaje się pod xboxa 360 czy wybrać jakiś inny model ? Jeśli polecacie co innego to proszę podać mi link,będę wdzięczny :smug:

2. Lotnik421 Xbox One

3. 2nel

2nel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Ekspertem nie jestem, ale wydaje mi się że telewizor bardzo fajny w takiej cenie. Ładnie wygląda, wąska ramaka. Odswieżanie też ok.

4. XDFSQ

XDFSQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Praust
    W tej cenie każdy telewizor będzie miał prawie taką samą specyfikację warto też spojrzeć na telewizory toshiba :)

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
  6. canarino

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
  8. XDFSQ

XDFSQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Praust
  9. Rys97

Rys97 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja osobiście bym wybrał telewizor z Samsunga ;D

10. fortune

fortune Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Philips 4109 ma w tych cenach bardzo dobry wynik Input Lag, lepiej przekonaj się już w sklepie jak wygląda to wśród twoich kandydatów, by po zakupie nie było krzyku. ;) A poza tym zobacz sobie jak dokładne i równomierne jest podświetlenie powierzchni ekranu w każdym z twoich typów. Nie spodziewaj się rewelacji i tak i siak, ale lepiej wybrać model z najlepszym rozkładem światła na matrycy.

11. canarino

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  12. xemteka

xemteka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tv dobry i każdy z przedstawionych będzie dobry typowo pod xboxa, aby miał dobre odświeżanie.
    Ja bym brał samsunga.

13. canarino

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ok.mam jeszcze jedno pytanie nie dotyczące xboxa. chodzi o to że zastanawiałem się nad kupnem telewizora który będzie miał jeszcze wifi.i tutaj mam ważne pytanie.czy to się opłaca ? chodzi mi czy przez telewizor można wejść na takie strony jak np. cda , kinoman.tv albo zalukaj.tv i oglądać filmy. działa to dobrze czy jednak telewizor nie odtworzy tych filmów po przez te strony bo nie zainstalowanych w sobie jakiś kodeków albo rozszerzeń ?

14. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1872
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja mam w domu 3 telewizory z firmy LG i jak najbardziej polecam tą firmę, bo jest solidna. Ani razu, żaden z nich się nie zepsuł i nic nie wróży na to, żeby coś się z nimi złego działo :) Kolory w tv także na plus, bo są żywe. Smart TV w LG co prawda nie posiada tak świetnych apek jak tv z Samsunga, ale do przeglądania netu się nadaje. Sprawdziłam i strony takie jak kinoman.tv oraz zalukaj.tv działają i bez problemu mi otworzyło film. Jedynie co to musiałam po klikach zamykać reklamy, które się otwierały w nowych zakładkach, bo wiadomo to nie komputer i ad blocka nie ma :D Ale filmy chodziły bez żadnych ścin, wszystko odtwarzało na bieżąco, bez żadnego szukania jakichś kodeków (nawet nie wiem czy istnieją tak owe do tv) :) W dużej mierze uważam też, że to zależy od tego jakie masz łącze internetowe, bo jeżeli słabe to wiadomo, że może wystąpić moment, że film się będzie musiał załadować żeby iść dalej :D

Wczytywanie...

Poleć forum