1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ten telewizor jest dobry?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bbasior, Kwiecień 12, 2014.

1. bbasior

bbasior Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Witam. Chciałbym zakupić sobie telewizor z dziewczyną lecz ona jest strasznie uparta na LG bo miała taki w domu i ona taki chce. Chciałbym się dowiedzieć czy to dobry wybór czy jest może jakiś inny lepszy z tymi samymi możliwościami tzn. Smart TV, Internet, Aplikacje itd. itp. Wi-Fi.

Oto ten model: LG 42LA620S - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD a tu link do opisu LG 42LA620S - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Słyszalem że telewizor powinien mieć jakiś lag input 0 czy coś takiego ale tutaj o tym nie pisze i nie wiem co zrobić. Ponoć Sharpy i Panasonicy takie mają ale Panasonic raczej nie chce bo zawsze mi sie wydaje ze maja taki obraz ponury. Z gory dziekuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jmyung

jmyung Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Lepiej 42LA690S sam go chciałem kupić, ale w finalnie wybór stanął na plazmie.

1 osoba to lubi.
  4. Semimav

Semimav Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ja bym bral jakiegos Samsunga...z serii F mozesz kupic w podobnych pieniadzach...(obecnie pogrywam na UE39F5500 gierki wygladaja na nim miodnie;)). Plusem dla sammiego jest jeszcze to ze ma najwiecej appek w smarcie (dodatkowo jak go odblokujesz to mozesz pakowac apki bez certyfikatu samsunga;)). Filmy z usb czy tez wysylane po sieci beposrednio z pcta smigaja az milo:) (duzo obslugiwanych formatow (nawet dziwactwa w postaci MKV czy tez pliki bezposrednio skopiowane z plyty DVD)). Jedyna wada jaka zauwazylem (ale to po ostatniej aktualizacji YT (licze ze bedzie to poprawione przy nastepnym upie) to przymulajacy YT przy wyszukiwaniu filmikow).

1 osoba to lubi.
  5. bbasior

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ok dzieki za wypowiedź. A mogę się dowiedzieć o co chodzi z tym lag input czy coś takiego? A i może mi ktoś powiedzieć jaka liczba Hz jest najlepsza? Bo widze ze nowe telewizory maja nawet po 400

6. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    LG to dobry zakup choć akurat ten model ma doiść wysoki input lag- 43.4ms w trybie gry (opóźnienie w wyświetlanym obrazie wzgledem sygnału - tego co wykonales- nacisnales skok na padzie a na ekranie tv postac zareagowala po czasie to jest input lag- google polecam), co do Sharpa i Philipsa tamte tv też posiadaja input lag i to niekiedy wiekszy - wszystko zależy od modelu! Ja sobie LG chwale, Samsunga już mniej.
    Tu masz recke wybranego przez Cb tv (v to pewnie oznaczenie regionu tak jak S):
    LG 42LA620V (LA620V) Review

1 osoba to lubi.
  7. bbasior

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Czy mógłbyś mi jakiś sam polecić? Taki żeby miał input jak najlepszy?

8. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zapraszam na HDforum okresl swoje wymagania (zajrzyj w temat wyboru tv masz wszystko opisane) i uzyskasz najlepsza możliwą pomoc :) ja jestem typem co preferuje cene, wielkosc, komfort (mat matryca) i przydatnośc do grania na pierwszym miejscu i moje preferencje nie do konca moga Ci odpowiadać :)

btw. sam posiadam Samsunga PS51D550 który na hdmi1 w trybie PC ma input lag na poziomie 16ms - jestem zadowolony ... gdy wylacze tryb PC tv ma 31ms i moim skromnym zdaniem jest to nieporozumienie, wczesniej do gier używalem juz teraz starego LG 37LH3000 - jest to najlepszy tv na jakim kiedykolwiek gralem zaluje jedynie ze nie kupilem go w rozmiarze 47" - gdyby nie to nadal bym na nim gral (input lag na poziomie 0-10ms! klasa monitora! do tego mat matryca i komfork w kazdych earunkach- plazma to w dzien nieporozumienie ze wzgledu na odbicia) Oba tv kupione przypadkowo nawet nie wiedzialem ze sie do gier nadają :) jak to sie mówi głupi ma szczęście :D

2 użytkowników lubi ten post.
  9. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    poczytaj

Best PC and Console Gaming TV 2013 - 2014

Input Lag Test Database: Best TV For Gaming

Best low-lag HDTVs for serious gamers - CNET

Top 7 gaming TVs for the Xbox One and PS4: | News | TechRadar