1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ten xbox się nadaje

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Alusowy, Wrzesień 21, 2013.

1. Alusowy

Alusowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, otóż mam zamiar kupić Xboxa i póki co mam to na oku: OKAZJA! XBOX 360 ELITE 120GB+JASPER +PAD=LT3.0 (3558617557) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Jest on od razu z przerobionym napędem i tutaj mam właśnie pytanie. Czy Micro$oft nie zbanuje mi konsoli gdy odpalę oryginalną/piracką grę na multi, lub po prostu podłączę się do neta ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzecho2815

grzecho2815 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ja mam piracke i gram na LIVE i mnie nie zbanowali ;P tylko poszukaj konsoli z RGH jest lepsza nie rób tego błędu co ja ;)

4. Alusowy

Alusowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A czym to się dokładnie różni ? bo ja trochę zielony w xboksach i tych przeróbkach. No i żeby cenowo te max 700 zł było bo więcej to jednak szkoda.

5. Camilo

Camilo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Zacznijmy może od tego - konsola strasznie droga. Nigdy bym się nie skusił na taką szaloną cenę. Zdzierstwo

LT 3.0 to przeróbka napędu tak aby można było grać w najnowsze gry na live, nagrane na dvd - tak prostym językiem.

Rgh - prosto, bez live.

Będziesz mógł grać normalnie na live mając lt 3.0.

Jeżeli już to odradzam koledze konsole z samym rgh - nie można grać na live poza tym dużo pierdzielenia się ze wszystkim.

Jeżeli już to dual nand.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jak chcesz grać online to wybierz przeróbke lt3.0, nikt jeszcze na niej nie dostał bana, najlepiej nagrywać gry nagrywarką Liteon Ihas 124B z softem LT MAX i nie grać w gry przed premierą, żeby nie dostać bana.
    Jak nie chcesz grać na live to wybierz RGH

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

7. Alusowy

Alusowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To jednak wolę LT3.0, bo przyda się pograć live, dzięki za rady :)

8. grzecho2815

grzecho2815 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ja za swoją konsloe dałem 360 zł tylko bez pada i bez dysku to sam Musiałem sobie dokupić ale za kosloe z lt.3.0 z okablowaniem zapłaciłem 2x mnie niź ty za tą ;)

Wczytywanie...

Poleć forum