1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ten zestaw jest dobry?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fired213, Sierpień 4, 2014.

1. fired213

fired213 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałbym zakupić xboxa 360 "XBOX 360 one design 4GB " za cenę 600zł. Kupuje do tej konsoli kinecta oraz "DYSK 60GB XBOX 360 SLIM E ". Razem wychodzi za ten zestaw 870zł. Teraz moje pytanie ,czy to dobry wybór. Od razu informuje że konsole przerabiam, a na dodatek chce grać przez internet (proszę nie pisać że mogę dostać za to bana, bo jestem w 100% świadomy tego, a gdy dostane tego bana to dla mnie i tak liczy się granie offline) Chciałbym się też was spytać o przejściówki HDMI na D-Sub z dodatkiem na podłączanie dźwięku. Czekam na wasze wypowiedzi.

Pozdrawiam Maciek.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Samuraiser

Samuraiser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Nie lepiej bd kupic o wiele taniej jakiegos Jaspera lub Slima?

4. Dawidovy

Dawidovy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokładnie.
    4GB to bardzo mało, gier z 2 DVD nie zainstalujesz.

5. RyyCo

RyyCo XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hachioji, Tokyo, Japan
    @fired213 To nie giełda żebyś odświeżał.
    Poszukaj na allegro używanego Slima lub zajdź do giełdy i zobacz co tam ludzie/serwisy do zaoferowania. Polecam Dextera i msFormat, mają tanie Slimy z RGH, dyskiem 250GB i dodatkowo rok gwarancji serwisowej.

6. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    up: Po co mu RGH jezeli on ma zamiar grac online ?? Jedynie w gre wchodzi konsola z dual nandem, lub LT 3.0 :p

7. fired213

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przecież napisałem że kupuje dysk 60gb ,więc nie rozumiem twojej wiadomośći Dawidov.
    Co do przeróbki rgh ,to raczej odpada ,bo chciałbym w małym stopniu pograć sobie online.

8. MegatonPL

MegatonPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    A ten kinect Ci potrzebny? Mam Slima z 2011 z LT 3.0, do tego dysk 250 GB, 2 Pady (Czarny i Biały),
    nagrywarka Ihas idealna pod tego typu soft. Jestem 1 właścicielem konsolki. Zainteresowany?

9. fired213

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kinect jest mi potrzebny, ale mogę go kupić osobno. Co do twojej oferty napisz mi na pw cenę i miejsce odbioru.

Wczytywanie...

Poleć forum